عمومی


وال هنگ چیست؟

یکی از مهمترین تجهیزاتی که در دستشویی استفاده می شود توالت فرنگی می باشد. از آنجایی که این توالت مزیت های زیادی دارد بسیاری از افراد برای نصب آن در دستشویی یا حمام خود اقدام می نمایند.

انواع شیرآلات

انواع شیرآلات

از آنجایی که روز به روز تکنولوژی پیشرفت می کند باید بدانید که شیرآلات را در دسته بندی های متفاوتی تولید می نمایند. شما می توانید مدل های جدید و به روز این محصول را برای بخش های متفاوت ساختمان خود خریداری کنید.

تفاوت سینک روکار و توکار

تفاوت سینک روکار و توکار

مدل های زیادی از سینک ظرفشویی را مشاهده می ‌کنید که هر یک از آنها دارای ویژگی ‌ها و مشخصات خاصی هستند. برای انتخاب این وسیله ضروری آشپزخانه باید مدل های توکار و روکار را با یکدیگر مقایسه نمایید.

مزایا و معایب اجاق گاز رومیزی

مزایا و معایب اجاق گاز رومیزی

اگر شما قصد خریداری اجاق گاز رومیزی را دارید باید به خوبی در مورد مزیت ها و معایب اجاق ها اطلاعات کافی کسب نمایید. به طور کلی باید به خوبی بدانید که اجاق های رومیزی در دو مدل شیشه ای و استیل تولید می‌ شوند.

تمیز کردن انواع سینک

تمیز کردن انواع سینک

اگر شما می خواهید همیشه آشپزخانه تمیز داشته باشید باید به تمیز کردن سینک ظرفشویی توجه نمایید. بسیاری از مدل های متفاوت این بخش آشپزخانه به مواد شوینده زیادی نیاز دارند. اما برخی دیگر از آنها را تنها با استفاده از یک آب خالی می توانید تمیز کنید.

چند اشتباه رایج استفاده از فر

چند اشتباه رایج استفاده از فر

بسیاری از افرادی که در آشپزخانه خود می‌خواهند از فر استفاده کنند امکان دارد برخی از نکات را در نظر نگیرند. اگر شما به خوبی از این وسیله آشپزخانه استفاده نکنید بدون شک نمی توانید کاربرد لازم را از آن دریافت نمایید

معرفی انواع سینک

معرفی انواع سینک

یکی از مهمترین وسیله هایی که شما باید برای آشپزخانه خود خریداری کنید سینک ظرفشویی می باشد. این وسیله در مدل ها و جنس های متفاوتی تولید می گردد. شما می توانید بر اساس بودجه و همچنین طبق طراحی آشپزخانه خود یکی از مدل‌ های گوناگون این وسیله را خریداری کنید

معرفی و آشنایی با هود مخفی

معرفی و آشنایی با هود مخفی

هود آشپزخانه به عنوان یک وسیله مهم در آشپزخانه شناخته می شود که وظیفه اصلی اش مکش دود و بو است. شما بر اساس نوع طراحی آشپزخانه خود می ‌توانید یکی از مدل های متفاوت این وسیله ضروری را خریداری کنید

خبرنامه
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...