یکی از تجهیزاتی که باعث افزایش زیبایی و جلب توجه افراد هنگام ورود به سرویس بهداشتی و حمام می شود شیرآلات سرویس بهداشتیست. شیرآلات سرویس بهداشتی می تواند برق و زیبایی خاصی به محیط سرویس بهداشتی و حمام ببخشد. به گونه ای که میتوانید با یک انتخاب هوشمندانه حس زیبایی و لوکس بودن را در محیط سرویس بهداشتی و حمام خود ایجاد کنید. شیرآلات دیکلان می تواند انتخابی هوشمندانه در این زمینه باشد. شیر روشویی آبشاری دیکلانکه جلوه زیبا و بی نظیر و لوکسی را به سرویس بهداشتی شما می بخشد یکی از پرفروشترین شیرآلات های این شرکت می باشد.

محصول مورد نظر داري طراحي خاص بود و به سه صورت قابل استفاده ميباشد ،ابن محصول روي كليه سينك ها قابل نصب بوده و هيچ گونه محدوديتي ندارد ،شلنگ بلند ،چرخش ٣٦٠درجه ،اب پاشد دكمه اي دو حالته و در نهايت ويژگي اي كه محصول رو خاص ميكنه انتقال اب بصورت جت دوش ميباشد

شرکت دیکلان یکی از تولید کنندگان در زمینه شیرآلات بویژه شیرآلات آشپزخانه و روشویی می باشد، که دارای کیفیتی بالا و ضمانت و خدمات پس از فروش 5 ساله می باشد. این شرکت توانسته پس از سی سال فعالیت درخشان در زمینه تولید شیرآلات در بازار نامی آشنا برای مشتریان باشد.


شیر روشویی آبشاری دیکلان مدل شیر ابشاری شلنگدار در رنگ کروم تولید و به بازار عرضه میگردد.


شرکت دیکلان تولید کننده انواع شیرآلات و محصولات بهداشتی انواع شیرآلات توکار ، شیرآلات ظرفشویی ساده و شلنگدار ، شیرآلات روشویی ثابت و متحرک و پایه بلند ، شیرآلات توالت ، شیرآلات حمام و علم یونیکاها ، شیر آلات هوشمند و فلاش تانک ها می باشد. برای دیدن سایر شیرآلات شرکت دیکلان و دیگر برند های موجود اینجا کلیک نمایید.