استفاده از توالت فرنگی در خانه‌های امروزی بسیار رایج است. توالت فرنگی عموما از چینی بهداشتی ساخته می‌شود و تخلیه آن با سیستم فلاش تانک و سیفون است. به دلیل اینکه توالت فرنگی با سلامت ما ارتباط مستقیمی دارد، تولیدکنندگان با در نظرگرفتن تمام جوانب موجود محصولاتی تولید کرده‌اند که به راحتی هر چه بیشتر ما کمک می‌کند. وال هنگ مروارید مدل سیلویا یکی از محصولات شرکت چینی مروارید است که توسط نیروهای متخصص طراحی و تولید شده تا نیاز مصرف‌کننده را به بهترین شکل تامین نماید.

 چینی مروارید محصولات خود را با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بسیار بالا در حد استانداردهای اروپایی تولید می‌کند. این شرکت محصولاتی از قبیل انواع توالت فرنگی، توالت زمینی، روشویی کابینتی، روشویی پایه دار  و روشویی نیم پایه را تولید و به بازار عرضه می‌کند.

انواع توالت فرنگی مروارید به صورت توالت فرنگی یک تکه، دو تکه و وال هنگ تولید می‌شود. مروارید در محصولات خود از سیستم‌های نوین تخلیه از قبیل واترجت، توربوجت، سوپرجت و آبشاری استفاده می‌کند. این سیستم‌های تخلیه دارای مزایای زیادی هستند. از جمله این مزایا می‌توان به مواردی هم‌چون تخلیه سریع‌تر، زمان تخلیه کم‌تر، تخلیه کامل و بدون بازگشت و مصرف بسیار کم آب اشاره کرد.


لعاب توالت فرنگی مروارید نیز بسیار با کیفیت بوده و در زمره برترین‌های بازار قرار می‌گیرد. این لعاب بسیار شفاف بوده و درصد جذب بسیار پایینی دارد. همچنین در برابر ساییدگی، جرم‌گیری و شوینده‌های غیر اسیدی نیز مقاوم است. مروارید جهت جلوگیری از ایجاد بوی بد در توالت فرنگی، بر روی سیفون و مخزن خود نیز پوششی از لعاب قرار داده است. بر روی کلیه مدل‌های توالت فرنگی مروارید قبل از نصب تست تخلیه انجام می‌شود. هم‌چنین انواع توالت فرنگی مروارید قابلیت نصب بیده یا خودشور را دارند.


مشخصات وال هنگ مروارید مدل دسپینا

توالت فرنگی مروارید مدل دسپینا از نوع وال هنگ است و در ۲ درجه کیفی ارائه شده است. این نوع توالت فرنگی به صورت توکار نصب می‌شود و برای توالت کوچک کاربرد دارد.


ابعاد این محصول 35.5*36.2*48.9 سانتی‌متر است. این توالت فرنگی از سیستم فلاش یک زمانه استفاده می‌کند. در سیستم فلاش یک زمانه تخلیه فقط با یک حجم صورت می‌گیرد. به طوری که برای تمام مواقع از حجم آب یکسانی برای تخلیه توالت فرنگی استفاده می‌شود.

سیستم تخلیه‌ای که این توالت فرنگی از آن بهره می‌برد، از نوع واش دان است. در این نوع سیستم تخلیه، آب از داخل مخزن به لبه‌های درونی کاسه توالت فرنگی جاری شده و سپس از سوراخ‌هایی که درون کاسه توالت فرنگی تعبیه شده اند، به سمت پایین می‌ریزد و عمل شستشو از بالای لبه‌های توالت فرنگی به سمت پایین انجام می شود. در این روش، حجم آب نسبتا زیادی مصرف می‌شود.


مکانیزم بسته شدن درب وال هنگ مروارید مدل دسپینا درجه یک از نوع آرام‌بند است. این نوع درب ها به صورت هیدرولیک بوده و دارای فنرهای مخصوصی هستند که از بسته شدن ناگهانی در توالت فرنگی جلوگیری می‌کند. آکس این وال هنگ ۱۸ سانتی‌متر است، فاصله بین دو مهره فلاش تانک توکار.


شرکت چینی بهداشتی مروارید با نوآوری، ارتقاء کیفیت و رعایت صرفه جویی در مصرف آب در طراحی محصولات حمام و دستشویی و ارائه خدمات مطلوب ضمن پاسخ شایسته به اعتماد مشتریان همواره در جهت ارتقاء استانداردهای صنعت چینی گام برداشته است. شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید دارای خدمات پس از فروش در سراسر کشور است و توالت های فرنگی مروارید دارای یک سال ضمانت این شرکت هستند.