وال هنگ

توالت فرنگی وال هنگ (دیواری)

توالت فرنگی وال هـنگ یا دیواری یک دسته از مدل‌های توالت فرنگی است که درون دیوار نصب می‎شوند. اگر قصد خرید توالت فرنگی داشته باشید، به‌احتمال زیاد با نام والهنگ برخورده‌اید.هم‌چنین اگر به تجهیزات مدرنی که علاوه‌بر زیبایی و به‌روز بودن، فضای کم‌تری نیز اشغال می‌کنند علاقه‌مندید، خرید وال هنگ نیز گزینه بسیار خوبی برای‌تان خواهد بود. اما جهت خرید توالت وال هنـگ نیاز به اطلاعات کافی در رابطه با این محصول خواهید داشت که در ادامه آن‌ها را باهم بررسی خواهیم کرد.


وال هنگ یا توالت فرنگی دیواری چیست؟

توالت فرنگی وال هنگ درواقع نوعی از توالت‌های فرنگی است که نصب آن به‌صورت دیواری می‌باشد. درحقیقت والهنگ به‌جای کف زمین، برروی دیوار نصب می‌شود و تماسی با زمین ندارد. وال هنگ‌ها نسل جدیدی از توالت‌ها هستند که با سبک مدرن طراحی شده‌اند و برعکس توالت فرنگی‌های قدیمی، نیازی به قرار گرفتن برروی زمین ندارند. این توالت‌ها برروی دیوار نصب می‌شوند و تجهیزات مورد نیاز برای اتصال آن‌ها (مانند فلاش تانک توکار و لوله‌های فاضلاب) درون دیوار قرار می‌گیرند. لازم به ذکر است که برای نصب توالت فرنگی وال هنگ نیز می‌توان از دیوارهای کاذب استفاده نمود تا به‌خوبی ساختار دیواری خود را حفظ کند؛


معمولا دیوارهای کاذب برای زمان‌هایی استفاده می‌شوند که لوله‌کشی فاضلاب از قبل درون زمین قرار داده شده باشد و یا نخواهیم که دیوارها را خراب کنیم. پس از نصب توالت فرنگی دیواری وال هنگ، برای دسترسی به فلاش تانک آن می‌توان از طریق پنل کنترلی آن وارد شد. درواقع والهنگ‌ها دارای یک پنل کنترلی در ناحیه‌ای بالاتر از خود می‌باشند که برای کنترل تخلیه آب فلاش تانک هستند. در زمان نیاز شما می‌توانید برای دسترسی به مخزن مخفی توالت که در دیوار نصب شده است، این پنل را بردارید. ناگفته نماند که فلاش تانک‌های مخصوص وال هنگ‌ها، فلاش تانک‌ توکار هستند.


مزایای توالت فرنگی وال هنگ

وال هنگ دارای ابعاد‌ی نسبتا کوچک‌تر از توالت فرنگی‌های معمولی می‌باشد و کمی از کف سرویس بهداشتی فاصله دارد؛ همین موارد باعث به‌وجود آمدن مزایایی برای این دسته از توالت‌ها شده است که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم. مزایای توالت فرنگی وال هنگ عبارت‌اند از:


• توالت فرنگی دیواری از جدیدترین سبک طراحی برخوردار بوده و ساختاری مینیمال دارند. بنابراین حس و حالی خاص و جلوه‌ای مدرن را به فضای داخلی سرویس بهداشتی شما خواهند بخشید.


• ساختار مینیمال، اتصال دیواری و فلاش تانک توکار قابل استفاده با آن، باعث اشغال فضای کم در سرویس بهداشتی می‌شود. بنابراین خرید وال هنگ باعث می‌شود فضای بازتری در سرویس بهداشتی داشته باشید.


• توالت فرنگی وال هنگ نظافت بسیار راحتی نیز دارد؛ چراکه اغلب ساختاری ساده و مینیمال برای آن درنظر گرفته می‌شود. هم‌چنین بخش فلاش تانک آن نیز درون دیوار مخفی خواهد بود. درنتیجه این موارد، فضای کم‌تری برای شست‌وشو باقی می‌ماند.


• از آن‌جایی که توالت فرنگی وال هنگ به کف سرویس بهداشتی متصل نیست و برروی دیوار نصب می‌شود، ممکن است دررابطه با تحمل وزن افراد شما را نگران کند. اما توالت فرنگی‌های دیواری مختلف تحمل وزن‌های بالا را نیز دارند.

• در توالت فرنگی‌های سنتی، اغلب از جاذبه زمین در سیستم تخلیه آب استفاده می‌شود. حال آن‌که در توالت‌های امروزی (به‌خصوص وال هنگ‌ها) تخلیه آب با استفاده از هوای فشرده عمل می‌کند. لذا در این روش آب کم‌تری در مخزن ذخیره شده و درنتیجه می‌توان در مصرف آب، صرفه‌جویی نمود. بنابراین از مزایای دیگر توالت فرنگی دیواری وال هنگ، صرفه‌جویی در مصرف آب است.


• هم‌چنین برخی از مدل‌های این نوع توالت‌ها دارای بیده یا خودشور داخلی هستند. این خودشورهای داخلی عمل شست‌وشو را نیز برای ما راحت‌تر می‌کنند. البته استفاده از بیده در خارج از ایران دارای محبوبیت بیش‌تری است. (به‌عبارتی دیگر بیده درواقع به شیر شست‌وشوی داخلی توالت می‌گویند که معمولا در توالت‌های تولید شده در اروپا یا آمریکا بیش‌تراستفاده می‌شود.)


برای دیدن مدل های سردوش حمام به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه خرید سردوش حمام مراجعه کنید.


خرید توالت فرنگی وال هنگ

امروزه با به‌روز شدن طراحی‌ها و دکوراسیون‌های داخلی، خیلی از نماها به‌ سوی مدرن شدن و ساده بودن می‌روند. از این رو توالت فرنگی وال هنگ نیز به عنوان نسل جدیدی از توالت‌ها (هم‌سو با طراحی‌های جدید) تولید می‌شود. از این رو خرید وال هنگ (خرید والهنگ) نیز به‌تدریج رو به افزایش است. آشنایی با توالت دیواری و مزایای آن از موارد مهمی است که باید پیش از خرید به آن توجه نمود. هم‌چنین باید درنظر داشته باشید که خرید توالت فرنگی دیواری بر اساس برند، مدل و سایز وال هنگ، و هم‌چنین آکس توالت متفاوت است.

از طرفی دیگر ما به‌عنوان فروشنده در فروش وال هنگ نیز نیاز به ارائه توضیحات دررابطه با هر مدل والهنگ به‌طور کامل به مشتری هستیم. از این رو هرکدام از مدل‌های موجود در گلزارهوم دارای مشخصات خود هستند. موضوع مهم دیگر در خرید توالت فرنگی وال هنگ نیز قیمت آن است که در ادامه آن را نیز بررسی می‌کنیم.


قیمت وال هنگ

قیمت توالت فرنگی دیواری (قیمت توالت وال هنگ) به طور کلی از توالت زمینی بیش‌تر است، چراکه به‌عنوان نسل جدیدی از این محصول تلقی می‌شود که دارای مزایای متعددی می‌باشد. هم‌چنین توالت دیواری نسبت به مدل‌های زمینی دارای جلوه و طراحی به‌مراتب مدرن و چشم‌گیر‌تر است که در قیمت وال هنگ (قیمت توالت فرنگی توکار ، قیمت وال هنگ خارجی) تاثیرگذار است. البته قیمت وال هـنگ (قیمت والهنگ) در مدل‌های مختلف متفاوت است؛ علت آن هم به دلیل تفاوت در کیفیت ساخت، مدل و یا برند سازنده آن‌ است. به‌طور کلی قیمت توالت فرنگی وال هنگ خارجی (قیمت وال هنگ ترک) بالاتر از توالت وال هـنگ ایرانی است. برای مثال توالت فرنگی والهنــگ ایتالیایی و یا وال‌هـنگ چینی قیمت‌های متفاوت‌تری نسبت به مدل‌های ساخت داخل دارند.


ما در ایرانیک کالا توالت فرنگی وال هنگ را از برندهای به‌نام خارجی با کیفیت‌های بالا برای شما عزیزان فراهم آورده‌ایم تا با قیمت‌های مناسب آن‌ها را تهیه کنید.