بله، توالت فرنگی با اکس خروجی 8 یک نوع توالت فرنگی است که با استفاده از فناوری پیشرفته، آب را به صورت مستقیم و با فشار بالا به منطقه تمیز‌کننده ارسال می‌کند. این نوع توالت‌ها دارای قابلیت‌های مختلفی مانند تنظیم فشار آب، تنظیم دمای آب و قابلیت خشک کردن پس از استفاده هستند. توالت فرنگی با اکس خروجی 8 یک گزینه محبوب برای بهبود بهداشت و راحتی در حمام است.

بهترین توالت را در محوطه سرویس بهداشتی مدرن خود داشته باشید. طراحی یکپارچه و بدون درز سبب سهولت در پاکیزگی و نظافت آن می شود. با انتخاب بین دو فلاش قدرتمند (3 لیتری و 6 لیتری) به راحتی در مصرف آب صرفه جویی کنید. خروجی توالت فرنگی مروارید مدل کرون در کف قرار دارد و قطر آن 6 سانتی متر می باشد که در اکثر خانه ها به راحتی نصب می شود. 

در صورتی که خروجی منزل شما 8 سانتی متر باشد می توانید از طریق بوگیر آن را به خروجی 8 متصل کنید. هنگام آب گیری مخزن این توالت فرنگی مروارید، هیچ گونه صدایی تولید نمی شود. سایز این محصول 70 می باشد. ابعاد آن ، 68,6*37,5*70,2 سانتی متر و وزن آن ، 46,68 کیلوگرم می باشد. آکس این محصول 250 میلی متر است. برای اطلاعات بیشتر از نحوه ی نصب توالت فرنگی های یکپارچه اینجا کلیک کنید.

ارتفاع زیاد برای راحتی بیشتر در زمان استفاده

صرفه جویی در مصرف آب (تخلیه کامل با حداکثر 6 لیتر)

سیفون و مخزن توالت فرنگی کاملا لعاب کاری شده که باعث تخلیه بهتر، عدم گرفتگی و عدم جرم گیری می شود.

کیفیت و ضخامت لعاب به کار رفته موجب مقاومت در برابر جرم گیری و سهولت در نظافت می شود.

ارتقا بهداشت و نظافت همراه با کارایی بالاتر با بکارگیری درب دوبل آسان نصب و آرام بند

دسترسی و تنظیم اتصالات از بالای در، برای نصب آسان و تنظیم نشینمنگاه

دارای گارانتی و خدمات پس از فروش از شرکت مروارید می باشد.

بهره گیری از سیستم واترجت (تک شوتینگ) در این فرنگی باعث شده که تخلیه آن زیر 5 ثانیه انجام پذیرد.

 به کارگیری نسل جدید مکانیزم در توالت فرنگی با ویژگی های ذیل:

کارایی و طول عمر بالاتر

عدم نیاز به جابجایی فرنگی و یا در آوردن فلوتر از داخل مخزن

امکان تنظیم میلیمتری سطح آب داخل مخزن از بالای فلوتر

امکان تعمیر و نگهداری صافی و نیز شیر قطع کن از بالای فلوتر

توالت فرنگی مروارید یکی از توالت‌های پیشرفته و مدرن است که با استفاده از فناوری های پیشرفته، بهبود بهداشت و راحتی کاربران را فراهم می‌کند. این توالت‌ها از آب برای شستشو و تمیزکاری استفاده می‌کنند و دارای ویژگی‌های متنوعی مانند تنظیم فشار آب، تنظیم دمای آب، خشک کردن پس از استفاده