برای خرید توالت فرنگی بیده دار مروارید مدل مگا 69درجه یک باید ویژگی های این محصول را به خوبی بشناسید. توالت فرنگی های برند مروارید به عنوان بهترین توالت فرنگیهای ایرانی شناخته می شوند. اگر شما قصد خرید توالت فرنگی ایرانی با بهترین کیفیت را دارید پیشنهاد میدهیم برند مروارید را انتخاب کنید. برند مروارید مدل ها و اندازه های متفاوتی از توالت فرنگی ها را تولید می‌ کند. بر همین اساس شما با آگاهی کافی و طبق نیاز سرویس بهداشتی می توانید یکی از بهترین مدل های توالت فرنگی را بخرید. دقت داشته باشید که جهت خریداری توالت فرنگیهای مروارید باید مدل آنها را از نظر قابلیت و ویژگی که دارند بررسی کنید. در این مطلب میخواهیم ویژگی هایتوالت فرنگی مروارید مدل مگا را مورد ارزیابی قرار دهیم.

ویژگی های توالت فرنگی بیده دار مروارید مدل مگا 69

برخی از مهمترین ویژگی ها و قابلیت های توالت فرنگی بیدهدار مروارید مدل مگا 69 عبارتند از : 

توالت فرنگی بیده دار مگا مروارید

1. شکل مستطیلی

یکی از مهم‌ ترین مزیت‌ های توالت فرنگی مروارید بیده دار مدل مگا این است که ظاهر مناسبی دارد. شکل این توالت فرنگی مستطیل می باشد. مدل های زیادی از توالت فرنگی ها را مشاهده می‌ کنید که به صورت مستطیلی می باشند. مدل های مستطیلی توالت فرنگی به عنوان پرفروش ترین مدل هایاین محصول شناخته می‌ شوند. این توالت فرنگی را در دسته بندی توالت فرنگی های زمینی قرار داده‌ اند. یک تکه بودن توالت فرنگی کمک می کند تا در کمترین بازه زمانی آن را نصب کنید. مخزن و کاسه توالت فرنگی به یکدیگر وصل هستند.  

این مسئله کمک می‌ کند تا سریعتر توالت فرنگی مدل مگا مروارید نصب شود. مدل های زیادی از توالت فرنگی که به طور یک تکه می باشند در بازار مشاهده می گردند. مدل های یک تکه توالت فرنگی دارای گوشه و کنار نیستند. بر همین اساس شما به راحتی می توانید آنها را تمیز کنید. قیمت انواع توالت فرنگی های یک تکه نسبت به مدل هایی که دو تکه هستندبیشتر خواهد بود. رنگ توالت فرنگی مگا مروارید سفید است و لعاب درجه یک برای تولید آن به کار گرفته می ‌شود.

2. ابعاد مناسب 

برای خرید توالت فرنگی بیده دار مروارید مدل مگا 69باید ابعاد آن را مورد ارزیابی قرار دهید. به طور معمول هر یک از مشتریان جهت خریداری توالت فرنگی، فضای سرویسبهداشتی را اندازه گیری می کنند. مدل های زیادی از توالت فرنگی هستند که برای فضاهای کوچک طراحی می شوند. مدل های دیواری توالت فرنگی برای طراحی فضاهای کوچک گزینهمناسبی هستند. در صورتی که سرویس بهداشتی بزرگ است می ‌توانید توالت فرنگی های یک تکه زمینی را خریداریکنید. اندازه توالت فرنگی مورد نظر ۶۹ در ۳۷ سانتیمتر میباشد. وزن این توالت فرنگی ۴۸ کیلوگرم است و شما به راحتی می توانید آن را نصب کنید. اندازه استاندارد توالت فرنگی کمک می‌ کند تا به راحتی آن را در هر مکانی که مایل هستید نصب نمایید. 

توالت فرنگی بیده دار مروارید

3. بررسی آکس توالت فرنگی مدل مگا مروارید

بررسی آکس تخلیه و خروجی سیفون یکی از مهم تریننکاتی است که زمان خرید توالت فرنگی بیده دار مروارید مدل مگا 69 اهمیت دارد. اندازه آکس توالت فرنگیمدل مگا، حدود ۲۴ سانتی متر باشد. فاصله مرکزی که بینخروجی سیفون تا پشت توالت فرنگی اندازه گیری می شود ۲۴ سانتی متر است. توجه به آکس یکی از مهم ترین نکاتی است که زمان نصب توالت فرنگی اهمیت دارد. خروجی سیفون به کف وصل است و اندازه آن ۸ سانتی متر می باشد.

4. مکانزیم فلاش

مکانیزم فلاش توالت فرنگی مروارید بیده دار مدل مگا یکیاز مهم‌ ترین قابلیت‌ های آن به شمار می ‌رود. مخزن آب در اینتوالت فرنگی به عنوان فلاش تانک معرفی می ‌شود. سیستم دوزمانه را برای طراحی توالت فرنگی به کار گرفته اند. در سیستمدو زمانه فلاش مخزن تخلیه از حجم بزرگ و کوچک آب بهره برداری می کند. اگر در برخی از موارد برای تمیز کردن توالت، بهحجم زیاد آب نیاز نداشته باشید از این قابلیت استفاده خواهید کرد. با استفاده از این سیستم مصرف آب حدود ۶۰ درصد کمتر می‌ شود. این درصد بسیار قابل توجه است و به همین دلیل بیشتر افراد از مکانیزم فلاش تانک توالت فرنگیاستفاده می‌ کنند. 

5. نازل تخلیه توالت فرنگی مدل مگا مروارید

نازل تخلیه یکی از مهم‌ ترین قابلیت ‌های توالت فرنگیمروارید بیده دار مدل مگا است. بررسی نوع نازل تخلیه جهت خریداری انواع توالت فرنگی اهمیت دارد. بسیاری از توالت فرنگی هایی که امروزه در بازار به فروش می رسند نازل تخلیه شان به صورت دکمه‌ ای است. مدل های قدیمی توالت فرنگی با استفاده از اهرم طنابی تخلیه می شوند. نازل های تخلیه کهدر توالت فرنگی های مروارید به کار گرفته می‌ شوند، دکمه ای هستند. با زدن دکمه می توانید آب را وارد کاسه توالت فرنگیکنید تا عملیات شستشو انجام گردد. 

توالت فرنگی بیده دار

6. قابلیت بیده داخلی 

بیده داخلی به عنوان یکی دیگر از قابلیت‌ های توالت فرنگی بیده دار مروارید مدل مگا 69 شناخته می شود. در مدل های پیشرفته توالت فرنگی امکانات زیادی را به کار گرفته اند. بیده داخلی یا خودشور به عنوان یکی از مهم‌ ترینقابلیت‌ های توالت فرنگی جدید به شمار می ‌رود. بیده داخلی در داخل توالت فرنگی نصب خواهد شد. با استفاده از این قابلیتعمل طهارت بدون استفاده از دست انجام می گردد. بیده هایداخلی به صورت مکانیکی و دیجیتالی در بازار وجود دارند.توالت فرنگی مورد نظر دارای بیده داخلی مکانیکی است. در این نمونه خودشور فرد می تواند اهرم را باز کند و فشار آب را تنظیم نماید. بسیاری از تولیدکنندگان در محصولاتی که تولید می کنند از بیده های مکانیکی استفاده خواهند کرد.بیده های مکانیکی دارای شیر مخلوط سرد و گرم هستند. شما می توانید هر یک از تنظیمات بیده داخلی را روی این توالت فرنگی نصب کنید. 

7. درب قابل تنظیم توالت فرنگی مدل مگا مروارید

نوع درب توالت فرنگی بیده دار مروارید مدل مگا 69، به صورت هیدرولیک می باشد. فنرهای مخصوصی را روی ایندرب قرار داده ‌اند تا از بسته شدن ناگهانی درب جلوگیریگردد. درب ها صدای ناخوشایند ایجاد نمی کنند و این مسئله برای بسیاری از افراد اهمیت دارد.