خرید اجاق گاز صفحه ای شیشه ای داتیس مدل dg-512

اجاق گاز صفحه ای شیشه ای داتیس مدل dg-512 یکی از بهترین اجاق های رومیزی شناخته می شود که ویژگی های منحصر به فردی دارد. امروزه بسیاری از افراد در آشپزخانه ‌ها از گازهای صفحه ای شیشه ای استفاده می کنند. گازهایصفحه ای کاربرد بیشتری نسبت به دیگر گازها دارند.همچنین باید بدانید که زیبایی دکوراسیون آشپزخانه با استفاده از گازهای صفحه ای چندین برابر می گردد. گازهایصفحه ای که شیشه ای هستند به عنوان بهترین گازهایزیبایی دکوراسیون آشپزخانه معرفی می‌ گردند. برند داتیسبهترین محصولات آشپزخانه را تولید می کند. بر همین اساس شما با خرید گاز صفحه ای داتیس خیالتان راحت خواهد بود که مدت زمان زیادی می توانید از محصول مورد نظر استفاده کنید.

ویژگی های اجاق گاز صفحه ای شیشه ای برندداتیس مدل dg-512

برای خرید اجاق گاز شیشه ای داتیس باید در مورد مزیتها و ویژگی های این محصول اطلاعات زیادی داشته باشید.این مسئله که بدانید گاز شیشه ای دارای چه ویژگی هاییاست بسیار مهم می ‌باشد. چرا که تنها در این صورت میتوانید استفاده بهینه ای از گاز داشته باشید. شیشهسکوریت به کار گرفته شده برای تولید این گاز مقاوم به حرارت است. بر همین اساس شما با خیال راحت می توانید از اینگاز شیشه ای استفاده کنید. ضخامت شیشه به کار گرفته شده برای تولید این گاز، 8 میلیمتر می ‌باشد. سرشعله هایمناسبی که محصول ایتالیا هستند را برای تولید این گاز به کار گرفته اند.

اجاق گاز شیشه ای صفحه ای داتیس

پنج شعله را روی گاز شیشه ای داتیس نصب می کنند که شعله پلوپز قدرتش ۳ کیلووات است. لوگو برند داتیس به صورت ال ای دی روی این گاز نصب شده است. اجاق صفحه ای شیشهای مورد نظر رنگ مشکی دارد و این ویژگی موجب زیباییآشپزخانه می شود. پلیت ستاره‌ای که پوشش لعابی دارد را رویاین گاز به کار گرفته اند. ابعاد این گاز ۹۲ در ۵۲ سانتیمترمی باشد. راندمان حرارتی که از این گاز دریافت می شود60/25 است. ابعاد برش این گاز ۸۴ در ۴۸ سانتیمتر میباشد. ولوم فلزی و سطح مصرف انرژی مناسبی روی این گاز به کار گرفته اند. سرشعله های گاز از آلومینیوم است. گریل هایشبکه چدنی را روی این گاز نصب کرده ‌اند.

بررسی عملکرد اجاق گاز صفحه ای شیشه ایداتیس مدل dg-512

برای خرید اجاق گاز صفحه ای شیشه ای داتیس مدل dg-512 باید عملکرد آن را به طور کامل ارزیابی نمایید. سرشعله ها و زیر شعله های این گاز ساخت کشور ایتالیاهستند و به همین دلیل کیفیت بالایی دارند. ترموکوپل ‌سریع را روی این گاز اجرا کرده اند. توان حرارتی این گازبسیار مناسب است. به طور کلی باید بدانید که عملکرد اینگاز بسیار عالی است و این ویژگی کمک می کند مدت زمان زیادی از گاز مورد نظر استفاده کنید. تمامی قطعاتی که برایتولید این گاز به کار گرفته شده ‌اند اصل هستند و کیفیتمناسبی دارند. در این گاز رومیزی با استفاده از پلت هایستاره ای، لعاب بی نظیری را ایجاد کرده اند. این ویژگی کمک می‌کند تا شستشوی گاز در کمترین بازه زمانی انجام گردد.

راهنمای استفاده از اجاق گاز صفحه ای شیشهای برند داتیس مدل dg-512

برای استفاده از اجاق گاز شیشه ای صفحه ای داتیس بایدراهنمایی استفاده از آن را به خوبی بشناسید. ابتدا باید از تطابق نوع گاز مصرفی و فشار آن اطمینان خاطر کسب کنید.به هیچ عنوان از شلنگ پلاستیکی که انعطاف پذیری پایینیدارد استفاده نکنید. برای اطمینان بیشتر زمان روشن بودن اجاق گاز از خانه خود به هیچ عنوان خارج نشوید. بعد از اتمام به کار باید شیر گاز را ببندید. در صورت عدم استفاده طولانیاز گاز، شیر اصلی را ببندید. برای بازدهی بیشتر و همچنینایمنی بالاتر گاز بهتر است که شعله مناسب گاز را استفاده کنید. برای تمیز کردن قطعات گاز اجازه دهید تا گاز خنک شود.برای نصب و راه اندازی گاز داتیس باید با نمایندگی و خدمات پس از فروش ارتباط برقرار نمایید.

اجاق گاز شیشه ای داتیس

نکاتی برای تمیز کردن اجاق گاز صفحه ایشیشه ای داتیس مدل dg-512

از محصولات تمیز کننده که قوی هستند برای پاک کردن اجاق گاز صفحه ای شیشه ای داتیس مدل dg-512 استفاده نکنید. شعله پخش کن ها را با استفاده از آب گرم و مواد شوینده بشویید. توجه داشته باشید که باید رطوبت مواد غذایی را از روی گاز پاک کنید. برای تمیز کردن اجاق گاز بایداز محصولاتی که مخصوص هستند استفاده کنید. محصولات شیمیایی متفاوتی در بازار وجود دارند که مخصوص تمیزکردن گاز هستند. به علت مات بودن صفحه گاز باید بعد از سرد شدن گاز، آن را تمیز نمایید. در غیر این صورت لکه ها رویگاز باقی می‌ مانند و به دشواری پاک می شوند. گردش هوا در اطراف گاز به طور کامل باید انجام گردد تا گاز با کمبود اکسیژن مواجه نگردد. زمان استفاده طولانی مدت از گاز بایدهوارسانی را افزایش دهید.

قیمت اجاق گاز صفحه ای شیشه ای برندداتیس مدل dg-512

یکی از مهمترین نکاتی که برای خرید اجاق گاز صفحه ایداتیس اهمیت دارد بررسی قیمت آن می باشد. هزینه ‌ای که باید برای خرید انواع اجاق گازهای صفحه ای پرداخت کنید بر اساس توان و ویژگی های آنها مشخص می گردد. این اجاق گاز شیشه ای با قیمت مناسبی در بازار به فروش می رسد.جهت خرید ارزان اجاق گاز تنها باید به مراکزی که فروش عمده اجاق گاز را بر عهده دارند مراجعه نمایید. فروشندگان هر یک از نکاتی که مربوط به کارایی اجاق گاز می باشد را برای شما توضیح می دهند تا با آگاهی بیشتری اجاق گاز را تهیهنمایید.  

اجاق گاز شیشه ای

بررسی ابعاد اجاق گاز صفحه ای شیشه ای داتیس مدل dg-512

جهت خرید اجاق گاز شیشه ای صفحه ای داتیس باید ابعاد و وزن آن را از نظر استانداردهای مشخص شده بررسی نمایید.وزن خالص این اجاق گاز ۱۶ کیلوگرم است و وزن کلی آن 18کیلوگرم می باشد. تعداد شعله هایی که برای این گاز به کار گرفته اند ۵ عدد است. عرض داخلی اجاق گاز ۹۲ سانتیمتر میباشد و عرض خارجی اجاق گاز ۵۲ سانتیمتر است. ارتفاع لبه کابینت تا صفحه اجاق گاز حدود ۴۰ سانتی متر می باشد.