قیمت توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا 72چقدر است ؟

قیمت توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا 72 نسبت به بسیاری از دیگر توالت فرنگی ‌ها مناسب ‌تر است. شما می‌توانید از نمایندگی فروش، انواع توالت فرنگی مروارید را با قیمت ارزان بخرید. هزینه خریداری هر یک از توالت فرنگی‌های مروارید به صورت روزانه در وب سایت فروش اعلام می‌گردد. بسیاری از افراد مایل هستند که توالت فرنگی های مروارید را همراه با ضمانت خریداری کنند. جهت دریافتضمانت نامه توالت فرنگی مروارید، تنها باید به نمایندگیفروش مراجعه نمایید. این توالت فرنگی به عنوان محصولات بهداشتی مروارید شناخته می ‌شود که شکل آن بیضی است.این توالت فرنگی را در دسته ‌بندی توالت فرنگی‌ های زمینیقرار داده‌ اند.

توالت فرنگی مروارید پارمیدا 72

مزیت های توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا 72

جهت خرید توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا 72 باید مزیت‌های این محصول را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. با شناخت مزیت‌ های این توالت فرنگی خیالتان راحت خواهد بود که کاربرد لازم را از توالت فرنگی دریافت می‌ کنید. یک تکه و زیبا بودن توالت فرنگی مهمترین مزیتی است که برای آن در نظر می‌ گیرند. این توالت فرنگی یک تکه است و در کمترینبازه زمانی نصب می ‌شود. لعاب درجه یک را برای تولید اینتوالت فرنگی به کار گرفته ‌اند. این مزیت کمک می‌ کند تا شما مدت زمان طولانی از توالت فرنگی استفاده بهینه داشته باشید.

درب آرام بند و نازل تخلیه دکمه‌ دار به عنوان دیگر مزیت ‌هایتوالت فرنگی مدل پارمیدا مروارید شناخته می‌ شوند. فلاشینگ‌های دو زمانه و سیستم تخلیه توربوجت را در این توالت فرنگی به کار برده‌ اند. شما با استفاده از این توالت فرنگی آب کمتری را مصرف می‌ کنید. این مزیت برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. این مدل توالت فرنگی را همراه با گارانتی می‌توانید خریداری کنید. گارانتی محصول مورد نظر مهم‌ ترینویژگی و مزیت آن به شمار می ‌رود.

قیمت توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا 72 و بررسی شکل ظاهری آن

جهت خریداری هر یک از مدل‌ های توالت فرنگی باید شکل ظاهری توالت فرنگی را بررسی کنید. در واقع جدا از قیمتتوالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا 72 که بسیار مناسب است، این محصول شکل ظاهری زیبایی دارد. توالت فرنگی مورد نظر به صورت بیضی می ‌باشد و به راحتی در سرویسبهداشتی نصب می‌ گردد. رنگ این توالت فرنگی سفید است و زیبایی خاصی دارد. نوع لعاب به کار گرفته شده برای تولیدتوالت فرنگی درجه یک است. یک تکه بودن این محصول کمک می ‌کند تا مخزن و کاسه به یکدیگر وصل شوند.

مدل‌ های توالت فرنگی که یک تکه هستند دارای درز و گوشه نمی‌باشند. این مسئله کمک می ‌کند تا شما بتوانید به راحتی توالت فرنگی را تمیز کنید. توالت فرنگی مدل پارمیدا مروارید زیبایی سرویس بهداشتی را افزایش می دهد. قیمت توالت فرنگی‌هایی که یک تکه هستند نسبت به مدل‌ های دو تکه تا حدودیبیشتر است. انتخاب کردن یک توالت فرنگی با کیفیت مهم‌ترین اقدامی است که باید برای داشتن سرویس بهداشتیزیبا و شیک به آن توجه داشته باشید.

توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا

بررسی ابعاد توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا72

برای خرید توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا 72 باید ابعاد توالت فرنگی را مورد بررسی قرار دهید. ابعاد توالت فرنگی مورد نظر بسیار مناسب است. به همین دلیل در سرویسبهداشتی کوچک و بزرگ به راحتی نصب می ‌گردد. طول اینتوالت فرنگی ۷۱ سانتی‌ متر می ‌باشد و عرض آن ۴۰ سانتیمتر است. ارتفاع توالت فرنگی ۷۰ سانتی ‌متر و وزن آن ۳۷ کیلوگرم می‌ باشد. به طور معمول کاربران ابتدا فضای سرویسبهداشتی را بررسی می ‌کنند و سپس این توالت فرنگی را خریداری می ‌نمایند. از آنجایی که وزن توالت فرنگی کم است شما به راحتی می ‌توانید آن را در سرویس بهداشتی نصب کنید. ابعاد مناسب توالت فرنگی کمک می ‌کند تا افراد قادر باشند این محصول را در تمامی سرویس ‌های بهداشتی مورد استفاده قرار دهند.

قیمت توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا 72 و بررسی آکس تخلیه و نوع سیستم تخلیه محصول 

توجه به آکس تخلیه و نوع سیستم تخلیه موارد دیگری هستند که زمان خرید توالت فرنگی اهمیت دارند. از آنجایی که قیمتتوالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا 72 بسیار مناسب است بیشتر افراد این محصول را خریداری می‌ کنند. برخی از افراد بدون توجه به آکس تخلیه و نوع سیستم تخلیه اینتوالت فرنگی را تهیه می ‌نمایند. آکس تخلیه با اندازه ۳۰ سانتی ‌متر طراحی شده است. فاصله مرکز خروجی سیفون تا قسمت پشت نصب توالت فرنگی حدود ۳۰ سانتی ‌متر است.

توجه به آکس تخلیه یکی از مهم‌ ترین نکاتی است که زمان خریداری توالت فرنگی مدل پارمیدا مروارید اهمیت دارد. در مورد خروجی سیفون باید بگوییم که خروجی این محصول به کف وصل می ‌شود و اندازه آن حدود ۶ سانتی متر است.سیستم تخلیه توربو جت را برای این توالت فرنگی به کار گرفته‌ اند. مکانیزم فلاش توالت فرنگی به صورت دو زمانه می‌باشد. عملیات تخلیه آب در این توالت فرنگی با سرعت زیادانجام می‌ گردد. صدای توالت فرنگی بسیار کم است و شما به همین دلیل به راحتی می‌ توانید از این توالت فرنگی استفاده کنید. 

توالت فرنگی مروارید

کیفیت ساخت توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا72

توجه به درجه ساخت و نازل تخلیه توالت فرنگی مورد نظر یکیاز مهمترین نکاتی است که اهمیت دارد. شما برای خرید توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا 72 باید به نمایندگی مراجعه کنید. نمایندگی بهترین و با کیفیت‌ ترین محصولات مروارید را به مشتریان تحویل می ‌دهد. انواع توالت فرنگی‌های مروارید در مدل‌ های متفاوت تولید می‌ گردند و درجه یکهستند. مدل‌ های توالت فرنگی که درجه یک می ‌باشند لعاب بی‌نظیری دارند و به همین دلیل طول عمر آنها زیاد است.مکانیزم بسته شدن درب این نمونه توالت فرنگی ‌ها از نوع آرام بند می‌ باشد. نازل تخلیه توالت فرنگی به صورت دکمه ‌ای است.بر همین اساس شما به راحتی می ‌توانید از این توالت فرنگیاستفاده کنید. نحوه استفاده از این توالت فرنگی به گونه ای است که شما به راحتی می توانید آن را در بخش های متنوع سرویس بهداشتی یا حمام قرار دهید.