آشنایی با نحوه استفاده از جوجه گردان فر داتیس

کار با جوجه‌گردان فرهای توکار داتیس خیلی ساده است، شما حتی بیشتر از جوجه‌هایی که از فروشگاه و رستوران‎ها خریداری می‌کنید، عاشق تهیه مرغ و جوجه با جوجه گردان فر داتیس خواهید شد! فقط کافی است با نحوه استفاده از جوجه گردان فر داتیس آشنا شوید تا جوجه‌ها را هر طور که دوست دارید مزه‌دار کنید، یا به سادگی با نمک و فلفل یا با انواع چاشنی مرغ در جوجه‌گردان داتیس بپزید.

در سایت ایرانیک کالا انواع متنوعی ازفرهای توکاربا جوجه‌گردان‌های مختلف از برند داتیس (دارای جوجه‌گردان حرفه‌ای با پخت از مرکز) عرضه شده است. اگر اهل جوجه خوردن و جوجه درست کردن هستید، این محصول با کیفیت بالا، نرخ‌های رقابتی برای خرید و مناسب استفاده‌های خانگی و صنعتی ایده آل‌اند و مطمئناً روند پخت و پزتان را تسریع و ساده می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با نحوه استفاده ازجوجه گردان فر داتیس با ما همراه باشید.

نحوه استفادهفر داتیس


مشخصه‌های جوجه گردان فر داتیس

نحوه استفاده از جوجه گردان فر برقی چندان پچیچیده نیست.  جوجه‌گردان فر در انواع مختلف، ظرفیت‌ها و طرح‌های مختلف را در برند داتیس پیدا می‌کنید. این محصول فوق‌العاده برای پخت کامل مرغ و جوجه‌های خوشمزه به طور یکنواخت، عالی هستند. اینجوجه‌گردان‌های فردر اندازه‌های بزرگ و کوچک برای مصرف‌کنندگان با سلیقه‌های متفاوت، در دسترس‌اند. 

جوجه گردان فر داتیس موجود در سایت ایرانیک کالا از برند معتبر داتیس هستند که طول عمر و قابلیت اطمینان محصولات خود را تضمین می‌کند. جوجه‌گردان‌های فر داتیس در فرهای تک و دوقلو به منظور تامین نیاز مصرف کنندگان مختلف، تعبیه شده‌اند.


هر یک از جوجه گردان فر داتیس، دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند که برای ترجیحات و نیازهای خاص افراد با سلیقه‌های متنوع، مناسب‌اند. جوجه‌گردان داخل فر داتیس معمولاً دارای درهای شیشه‌ای هستند و بسیاری از آنها دارای دو قفسه برای مقادیر زیاد پخت جوجه‌اند. جنسجوجه‌گردان‌های فر داتیس خوب و از مواد با کیفیت است تا از یکنواختی پخت و پز و ایمنی آن اطمینان حاصل کنید.


نحوه استفاده از جوجه گردان فر داتیس

توضیحات کلی درباره نحوه استفاده از جوجه گردان فر داتیس

قبل از آشنایی با نحوه استفاده از جوجه گردان فر داتیس، باید از نصب دقیق فر و سیخ‌های جوجه‌گردان آن اطمینان حاصل نمایید. برای این کار ابتدا گیره جلویی روی سیخ جوجه گردان فر را از طریق باز کردن پیچ‌های آن خارج کنید. سپس جوجه‌ها را روی سیخ‌ها قرار داده و مجدداً گیره را نصب کرده و پیچ‌های دو طرف را با دست‌تان محکم کنید، به نحوی که مرغ یا جوجه‌ها محکم بر روی سیخ قرار بگیرد.

شلف نگهدارنده سیخهای جوجه گردان را در طبقه دوم فر از قسمت پایین فر قرار دهید. سیخ‌‎ها را طوری در جوجه گردان نصب کنید که نوک آن درون موتور، انتهای فر- سمت چپ و انتهای آن روی پایه قرار بگیرد. 

همانطور که گفتیم برای پختن ﺟﻮﺟﻪ‌های لذیذ در فر، کافی است با نحوه استفاده از جوجه گردان فر داتیس آشنا باشید. از روی منوی فر ابتدا بایستی گزینه جوجه و مرغ را برگزینید.

 این برنامه را به منظور پختن خودکار مرغ، سیب زمینی و جوجه در این فر طراحی کرده‌اند. پس از قرار دادن فر در این حالت، مواد خود را خوب شسته و آماده نمایید و آنها را روی قفسه‌های داخل فر بگذارید. می‌توانید برحسب سلیقه شخصی‌تان ظاهر جوجه‌ها را مرتب نمایید و آنها را با چیدمان دلخواه‌تان در داخل قفسه‌ها بچینید. 

وجود سینی داخل فر نیز به شما برای گردآوری آب جوجه‌ها و چربی‌هایی که در زمان پخت از جوجه‌ها سرایز خواهد شد، کمک شایان توجهی می‌کند. کافی است به دقت سینی را در زیر قفسه‌ها قرار دهید تا از کثیف شدن فرتان نیز جلوگیری نمایید.


سیستم چرخش جوجه گردان فر

جوجه گردان فر داتیس دارای سیستم چرخش منحصر به فرد است. یک چرخه چرخش عمودی (بالا و پایین) برای اطمینان از پخت یکنواخت زمانی که جوجه‌ها داخل محفظه پخت هستند، در انتظار جوجه‌ها خواهد بود. چرخه چرخش دوم به دقت در زمان طراحی جوجه گردان های داتیس محاسبه شده، به طوری که هر قطره آب از روی یک سیخ، مستقیماً زیر آن بیفتد.

در انتها خواهید دید که جوجه‌هایی با طعم خوب و کیفیت بی‌نظیر برای خوردن یا پذیرایی از مهمانان‌تان در اختیار خواهید داشت.


جوجه گردان فر داتیسآموزش گام به گام نحوه استفاده از جوجه گردان فر داتیسو درآوردن میله مجهز به سنسور درون جوجه‌ها

انواع مختلف جوجه گردان فر داتیس دارای سنسور پخت جوجه می‌باشد تا از مغز پخت شدن جوجه‌ها اطمینان حاصل کنید. برای این کار یک میله مجهز به سنسور درون مرغ یا جوجه قرار می‌گیرد تا پس از رسیدن به دمای مدنظر به قسمت‌های داخلی مرغ یا جوجه، شما مطلع گردید.

در این قسمت به  بررسی نحوه استفاده از جوجه گردان فر برقی داتیسو درآوردن میله مجهز به سنسور درون جوجه‌ها در فر داتیس به صورت گام به گام می‌پردازیم:

1. برای پخت جوجه‎‌ها، ابتدا سینی مخصوص فر را در طبقه‌ي اول فر داتیس ﻗﺮار دﻫﯿﺪ.

2. در گام دوم پایه جوجه گردان فر را در قفسه بعدی فر قرار دهید و بعد از انجام این کار یک طرف از میله جوجه‌گردان را در قسمت مکعب عقبی قرار دهید و سمت دیگر میله را وارد چنگک کنید.

3. دکمه مرغ و جوجه از منوی فر (نوع کارکرد دلخواه تان را) انتخاب نمایید.

4.بعد از پخته شدن  جوجه ها، آن‌ها را از قفسه فر بیرون آورده و با نگه داشتن قلاب، ﻣﯿﻠﻪ‌ي ﺟﻮﺟﻪ‌گردان را از داخل جوجه‌ها ﺑﯿﺮون ﺑﯿﺎورﯾﺪ.

          

سیخ جوجه گردان فر داتیس


ظرفیت و زمان پخت جوجه‌ها در فر توکار داتیس

زمان پخت مرغ و جوجه‌ها در جوجه گردان فر داتیس متفاوت است (این میزان بر اساس نوع جوجه‌گردانی که استفاده می‌کنید متفاوت است)، اما معمولاً زمانی که ضخیم‌ترین قسمت ران مرغ و جوجه‌ها در دمای داخلی 165 درجه فارنهایت پخت، می‌توانید درجه حرارت فر را کم کنید و اجازه دهید مرغ و جوجه‌ها به مدت 15 دقیقه دیگر به پختن ادامه دهد.

پس از خارج شدن جوجه مرغ‌ها از داخل محفظه جوجه‌گردان، اجازه دهید حداقل 10 دقیقه جوجه‌ها استراحت کنند تا آب آن‌ها کاملا ًگرفته شده و تُرد شوند.

خرید جوجه‌گردان فر از برند داتیس می‌تواند بسته به ظرفیت مورد نظرتان، تعداد متفاوتی جوجه را در خود جای دهد، و خرید این جوجه‌گردان‌های فر را به‌ ویژه برای آشپزخانه‌های رستوران‌ها که به طور معمول با تقاضای زیاد خرید مرغ و جوجه مواجه‌اند، مناسب می‌سازد. این جوجه‌گردان‌ها در فر داتیس در انواع مختلف موجود هستند و هر کدام کیفیت پخت متفاوتی را ارائه می‌دهند.

انواع جوجه گردان فر داتیس، امکان تنظیم دما را به شما می‌دهند تا مرغ و جوجه‌ها هرگز نیم پز یا بیش از حد پخته نشود.