سر دوش قهرمان دارای ویژگی های خاصی است که برای اولین بار در ایران شاهد تمام این ویژگی‌ها در یک سردوش که سردوش قهرمان است ، هستیم.

یکی از بهترین و خاص ترین ویژگی های سردوش قهرمان افزایش فشار آب تا چند برابر دوش‌های معمولی دیگر بدون نیاز به پمپ و دستگاه برقی است؛ مشکلی که در بیشتر خانه های آپارتمانی است کم‌فشاری اب هستش؛ به ویژه طبقات بالای آن که فشار آب کمتری دارند شاهد آن هستیم.

 ویژگی دوم دوش قهرمان تقریبا نصف دوش های معمولی باعث مصرف کاهش اب میشود که سهم بزرگی در کاهش مصرف آب و کمک به محیط زیست ایفا می‌کند و از طرفی با کاهش هزینه‌های قبض آب خانوار موجب صرفه‌جویی‎ اقتصادی نیز می‌شود.

 ویژگی سوم این محصول، حذف کلر به میزان 98 درصد و افزودن یون منفی به آب است که موجب طراوت و شادابی پوست و موی سر و تنظیم ضربان قلب می‌شود و حس خوشایندی از آب سبک (مشابه آب رودخانه‌ها و چشمه‌های طبیعی) به فرد القا می‌کند. تصفیه و رسوب زدایی آلاینده‌های ناخواسته در آب توسط 6 فیلتر آنتی باکتریال از مهمترین ویژگی‌‎های منحصر به فرد سر دوش قهرمان است.

ویژگی دیگر این محصول نشکن بودن آن است و هیچ نگرانی بابت افتادن آن از پایه دوش نداشته باشید.

نحوه کار سردوش قهرمان چگونه است؟

پس از خرید و نصب سردوش قهرمان به طور صحیح‌، می‌توان به راحتی و مشابه دوش‌های دیگر از آن استفاده کرد.

سردوش قهرمان توسط کدام شرکت تولید می‌شود؟

سردوش‌های قهرمان توسط شرکت قهرمان تولید و به بازار ارائه می‌شود. این شرکت با ساخت سردوش‌های کم مصرف و چند منظوره در ایران شناخته شده است. افزایش فشار و کاهش مصرف آب، حذف 98 درصدی کلر، افزودن یون منفی، تصفیه و رسوب زدایی آب نمونه‌هایی از ویژگی‌های آن است.

بهترین  انتخاب سردوش قهرمان.

 سردوش قهرمان 

معیارهای انتخاب سردوش حمام چیست؟

معیارهای انتخاب سردوش حمام چیست؟

بعضی از لوازم خانگی هستند که همواره بیشترین تاثیر را در زندگی ما دارند. سر دوش قهرمان نیز دقیقا مانند همین لوازم است. اگر شما هم برای انتخاب سردوش حمام خود مردد هستید، بهتر است که با سایت ایرانیک کالا همراه باشید تا با بهترین نوع سردوش و تمامیه لوازم خانگی اشنا شوید و بهترین انتخاب را داشته باشید

سردوش قهرمان

محدوده کیفیت در برندها و مدل‌ها مانند تمامی تجهیزات دیگر مربوط به شیرآلات ساختمانی متفاوت است. یادتان باشد خرید گران‌ترین سر دوش به معنای خرید باکیفیت‌ترین مدل نیست. قبل از انتخاب سر دوش، زمانی را برای خواندن نظرات مصرف‌کنندگان در وب‌سایت‌های مختلف اختصاص دهید. باور کنید یا نه، واقعیت است که حتی برندهای بزرگ و بین‌المللی هم گاهی نمی‌توانند به اندازه یک برند معمولی خدمات و محصولات عالی ارائه دهند و نیاز شما را برآورده کنند.

با خرید سردوش های قهرمان از بهترین کیفیت با کمترین قیمت خریداری کنید.