برای انتخاب و خرید هود مخفی مناسب برای آشپزخانه داشتن اطلاعات کافی درباره مدل ها و امکانات آنها امری ضروری به نظر می رسد. در این صفحه می توانید با مشخصات هود داتیس مدل آرو آشنا شوید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه ایرانیک کالا مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه، این کالا را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار میدهیم              

مشخصات هود مخفی مدل آرو

ابتدا به بررسی امکانات و مشخصات فنی هود مخفی مدل آرو خواهیم پرداخت.

قدرت مکش هود داتیس آرو

هود مدل آرو با قدرت ۷۰۰ الی ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت و صدای کمتر از ۶۰ db قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع داخل آشپزخانه دارد.

موتور هود آشپزخانه داتیس

موتور هود آرو مجهز به سیستم ایمنی و محافظ حرارتی می باشد. جنس این موتور فلزی بوده و به خوبی می تواند مکش هوا را با صدایی بسیار کم انجام دهد.

فیلتر هود مخفی داتیس آرو

هود مخفی آرو از یک عدد فیلتر آلومینیومی سه لایه قابل شستشو برای جذب ذرات استفاده می کند. مزیت فیلتر آلومینیومی در این است که می توان آن را با آب گرم و مایع به راحتی تمیز کرد و مجددا قابل استفاده می باشد.

هود داتیس مدل ارو

ظاهر هود آشپزخانه آرو چگونه است؟

هود مخفی داتیس مدل آرو به صورت توکار و به رنگ مشکی تولید شده است.  درب هود با استفاده از  جک مکانیکی باز می شود و تنظیمات هود توسط دکمه مکانیکی صورت می گیرد.

چراغ هود داتیس مدل آرو

هود داتیس آرو از لامپ LED برای نورپردازی استفاده می کند. روشنایی روی اجاق گاز هنگام پخت غذا اهمیت زیادی دارد، با استفاده از لامپ LED به خوبی می توان از روشنایی روی هود استفاده نمود.

سایز هود مخفی مدل آرو

طول: 80 سانتیمتر

عرض: 30 سانتیمتر

عمق: 28 سانتیمتر

قیمت به روز هود داتیس مخفی مدل آرو را از کجا بپرسم؟

همانطور که از شرایط ناپایدار قیمت ها در کشور مطلع هستید قیمت نهایی هود آشپزخانه نیز با توجه به تغییر قیمت مواد اولیه متغیر است. لذا پیش از اقدام به خرید جهت اطلاع از قیمت به روز انواع هود آشپزخانه با ما تماس بگیرید:

09122936347

021-22316927

نصب هود آرو توسط چه کسی انجام می شود؟

خدمات پس از فروش هود داتیس که شامل نصب و گارانتی هود می شود در زمان های مختلف با توجه به سیاست های شرکت متغیر است.

توصیه می کنیم جهت اطلاع از این شرایط حتما پیش از خرید با دفتر مرکزی خدمات پس از فروش شرکت داتیس تماس بگیرید.

گارانتی هود داتیس چند ماه است؟

این هود توسط شرکت داتیس به مدت ۱۸ ماه دارای ضمانت است. هود مدل پیانی را می توانید از فروشگاه نگین یا سایت ایرانیک کالا با گارانتی معتبر تهیه کنید