خرید هود مخفی داتیس مدل ناوارو اشاره دست سایز 70


هود مخفی به عنوان یکی از بهترین هود های آشپزخانه به شمار می ‌رود. مدل‌ های زیادی از هود مخفی را در بازار مشاهده می‌ کنید که کاربرد و عملکرد خاصی دارند. هود مخفی داتیس مدل ناوارو اشاره دست سایز 70 بهترینمدل هود مخفی به شمار می ‌رود. شما می توانید این هود را در آشپزخانه خود مورد استفاده قرار دهید و از کیفیت و کارایی آن بهره برداری نمایید. برای خرید هود مخفی داتیسمدل مورد نظر باید ویژگی‌ ها و مشخصات آن را به طور کامل ارزیابی کنید. برخی از مهم‌ ترین مشخصاتی که مربوط به این هود است را در این مطلب می‌ خواهیم به طور کامل معرفیکنیم. 


ویژگی های هود مخفی داتیس مدل ناوارو اشاره دست سایز 70


مهمترین ویژگی های هود مخفی داتیس مدل ناوارو اشاره دست سایز 70 عبارت هستند از :هود های مخفی داتیس


1. قدرت مکش بالا


یکی از مهمترین ویژگی ‌های هود مخفی مدل ناوارو داتیساین است که قدرت مکش بسیار بالایی دارد. بر اساس اندازه 700 متر مکعب بر ساعت، قدرت مکش این هود را تنظیم کرده اند. شما می توانید تا چندین ساعت هود را روشن نگه دارید تا مکش با سرعت بالایی انجام شود. قدرت مکش برخی از هودهایمخفی چندان بالا نیست. بر همین اساس بسیاری از افراد از خرید هود مخفی خودداری می‌ کنند. هود مخفی داتیسمدل مورد نظر دارای قدرت مکش بالایی می باشد و به همیندلیل نزد مشتریان محبوبیت زیادی کسب کرده است.  


2. نصب آسان 


روش نصب هود مخفی مدل ناوارو داتیس به صورت مخفی میباشد. در واقع نصب این هود را تنها افرادی که در زمینه نصب هود تخصص دارند می توانند انجام دهند. توکار بودن هود کمک می کند تا زیبایی دکوراسیون آشپزخانه، چندین برابر شود. هر یک از نصابان هود که می ‌توانند هود های مخفی را نصب کنند با استفاده از وسیله های گوناگون و طبق استانداردهایمشخص شده، هودهای توکار را در آشپزخانه نصب خواهند کرد. 


2. سیستم روشنایی اس ام دی در هود مخفی مدل ناوارو داتیس


سیستم روشنایی هود هود مخفی داتیس مدل ناوارو اشاره دست سایز 70 به صورت اس ام دی می باشد. دو عدد لامپ اس ام دی را درون این هود قرار داده ‌اند. لامپ های اس ام دی روشنایی زیادی دارند و این ویژگی کمک می کند تا شما آشپزی آسان تری داشته باشید. شما می توانید لامپ های هود را روشن نگه دارید تا همیشه با روشنایی بیشتری غذایتان را آماده کنید. بسیاری از افراد در طول شبانه روز لامپ هود را روشن نگه می دارند تا آشپزخانه فضای روشن و زیبایی داشت باشد.هود مخفی برند داتیس


4. مجهز به سنسورهای پیشرفته 


یکی از مهمترین نکاتی که جهت خرید هود مخفی مدل ناواروداتیس اهمیت دارد بررسی سنسورهای محصول است.سنسور دود، گاز و بو در این هود وجود دارد. هر یک از اینسنسور ها کمک می کنند تا شما در کمترین بازه زمانی بوهای نزدیک به گاز را متوجه شوید. در صورتی که غذای شما بسوزد سریعا سنسور گاز صدا می دهد. همچنین در صورت نشتگاز، هود بوق می زند. 


5. سیستم اشاره دست برای خاموش و روشن کردن هود مخفی مدل ناوارو داتیس


سیستم اشاره دست برای روشن کردن و خاموش نمودن هود به عنوان مزیت هود مخفی اشاره دست داتیس به شمار می‌ رود.ابعاد این محصول ۷۰ در ۳۰ سانتیمتر می باشد. بر همیناساس شما به راحتی می توانید آن را نصب کنید. نصب آسان هود کمک می کند تا شما در کمترین بازه زمانی نصب هودرا انجام دهید. به دلیل سیستم اشاره دست برای روشن و خاموش کردن هود شما نیازی نیست که به دکمه های هود دست بزنید. در واقع برخی از افراد که آشپزی می کنند دستهایشان کثیف است، به همین دلیل نمی توانند به هود دستبزنند. 


6. کیفیت عالی شیشه و بدنه هود


یکی از مهمترین ویژگی هایی که از هود مخفی داتیسمدل ناوارو اشاره دست سایز 70 دریافت می ‌شود ایناست که کیفیت بی نظیری دارد. شیشه سکوریت مقاوم به حرارت را در این هود به کار گرفته اند. نظافت شیشه بسیارآسان است. بر همین اساس شما بعد از هر آشپزی می توانیدبه راحتی شیشه هود را تمیز کنید. در صورتی که حرارت گاز بسیار بالا باشد آسیبی به شیشه سکوریت هود وارد نمیشود. نمای این هود شیشه ای زیبایی بی نظیری دارد. البته باید بدانید که استیل ضد زنگ را برای تولید این محصول به کار گرفته اند. یک عدد فیلتر آلومینیومی که دارای سه لایهقابل شستشو است را برای تولید هود به کار گرفته اند.


7. صدای کم موتور هود مخفی اشاره دست داتیس


یکی از مهمترین نکاتی که جهت خرید هود مخفی مدل ناواروداتیس بررسی می شود، صدای موتور آن می باشد. صدایموتور این هود بسیار کم است. صدای موتور هود را کمتر از ۶۰ دسی بل تنظیم کرده اند تا شما به راحتی بتوانید آن را روشن نگه دارید. در صورتی که صدای هود زیاد باشد افراد نمی‌توانند همیشه هود را روشن نگه دارند. برای اینکه افراد به راحتیآشپزی خود را انجام دهند صدای دور موتور هود باید کمتر باشد. تعداد دور موتور هود ۶ دور است. جنس موتور، فلزی است و مدت زمان زیادی بدون اینکه خراب شود کار می کند. طول عمر موتور این هود بسیار عالی است.  


8. ضمانت 188 ماهه هود


مدت زمان ضمانت هود مخفی داتیس مدل ناوارو اشاره دست سایز 70، 18 ماه بعد از نصب می باشد. جک مکانیکیرا بر روی درب هود نصب کرده اند تا شما به راحتی بتوانید هودرا باز و بسته کنید. در طی مدت ضمانت هود اگر مشکلی برایهود به وجود آید می توانید این مسئله را به نمایندگی اعلام نمایید تا مشکل به وجود آمده رفع شود.هود مخفی


قیمت هود مخفی داتیس مدل ناوارو اشاره دست سایز 70


قیمت هود مخفی مدل ناوارو داتیس نسبت به بسیاری از دیگر هودها مناسب تر است. شما می توانید با بهترین قیمتاز نمایندگی این هود را خریداری کنید. قیمت خرید هر یکاز هود های مخفی نسبت به هود های روکار تا حدودی بیشتراست. البته باید بدانید که مدل هود تاثیر زیادی روی قیمتآن می گذارد. برخی از هود هایی که پیشرفته هستند با قیمتبیشتری به فروش می رسند. هزینه خریداری هود مخفی داتیس به صورت روزانه در وب سایت فروشنده اعلام می گردد.