نکته ای که سینک استیل آبشاری شاوری پیانویی نانو مدل اسمارت از مابقی سینک ها متفاوت می کند عایق بندی این سینک ها است که از ایجاد سر و صدای ظروف هنگام شستن جلوگیری می کند و کاملا در موقع استفاده سایلنت هستند.

متعلقات همراه این سینک : سیفون اتومات ، لگن جداگانه همرنگ سینک، تخته‌گوشت، لیوان‌شور، جا‌مایع و شیر‌شاوری + شیر آب‌تصفیه

جنس سینک آبشاری‌مدل پیانویی۵ کلید 

جنس سینک آبشاری مدل پیانویی۵ کلید HuaDiao از استیل ضد زنگ ۳۰۴ با قطر ۳ میلیمتر میباشد که با رنگ دودی، جلوه خاص و متفاوتی به آشپزخانه شما میبخشد. فن آوری جدید برجسته سازی لانه زنبوری با بهره گیری از تکنولوژی نانو آبگریز این مدل سینک آبشاری باعث مقاومت بالای آن در برابر خط و خش و همچنین نظافت آسان در برابر لکه های مزاحم میباشد. از دیگر ویژگیهای این مدل سینک به عایق بندی کامل پشت سینک میشود اشاره کرد که باعث بیصدا شدن (سوپر سایلنت) سینک ظرفشویی آبشاری مدل پیانویی ۵ کلید هنگام شستشوی ظروف میباشد.


شیر آبشاری دکمه ای و شیر پره ای دکمه ای به همراه شلنگ شاوری 

شیر آبشاری دکمه ای و شیر پره ای دکمه ای با طراحی خاص، آب را به صورت آرام و زیبا بر روی سبد استیل میوه شور ریخته و کارایی راحت و متفاوتی را برای شما به ارمغان می آورد. همراه با شیر شاوری شلنگدار و امکان تنظیم حالت پاشش آب، شستشوی راحت تر اشیاء بزرگ و سبک فراهم شده است. استفاده از ۵ کلید به سبک پیانویی به جای شیر اهرمی از قابلیت های منحصر به فردیست که طراحی سینک آبشاری مدل پیانویی ۵ کلید را زیباتر و به کارایی آن کمک شایانی کرده است.

لیوان شور اتومات

استفاده از لیوان شور دکمه ای در سینک آبشاری مدل پیانویی ۵ کلید از قابلیت هاییست که به تمامیت طراحی سینک آبشاری دکمه ای کمک میکند. این تجهیزات ظاهری زیبا و ساختاری کارامد و از نظر بهداشتی کارایی مناسبی دارند.


تجهیزات مدرن سینک آبشاری با نمایشگر دمای آب 

سینک آبشاری مدل پیانویی ۵ کلید HuaDiao (تمام دکمه ای) با نمایشگر دمای آب و با استفاده از تجهیزات مدرن و متفاوت، به شکل و ظاهری جذاب و منحصر به فرد دست میابد. قابلیت تنظیم دمای آب به همراه نمایشگر دیجیتال از دیگر ویژگیهای این سینک با تکنولوژی روز دنیا میباشد. سیفون و زیراب اتوماتیک، سبد میوه شور استیل دودی مشکی،تخته گوشت، لگن استیل کوچک جداگانه، شیر تصفیه آب کروم مات و لیوان شور اتومات و شیر آبشاری دکمه ای به همراه شیر پره ای دکمه ای به عنوان تجهیزات جانبی، نقطه ای از تمرکز در طراحی سینک های آبشاری مدل پیانویی ۵ کلید هستند که زیبایی و سلیقه آشپزخانه را تقویت میکند.