شیرآلات قهرمان (انواع قطعات شیرآلات و بهداشتی لوکس)

شیرآلات قهرمان بین انواع برندهای تولید کننده شیرآلات،بهترین برند شناخته می شود. کیفیت هر یک از شیرآلات برند قهرمان بسیار عالی است. شما می توانید انواع قطعات شیرآلات برند قهرمان را در مکان‌ هایی مانند سرویسبهداشتی، آشپزخانه و ... استفاده کنید. کشور ایران از جمله کشورهایی است که برای تولید شیرآلات، تمامی استانداردهای لازم را رعایت می‌ کند. کارخانه های زیادی در کشور ایران اقدام به تولید انواع شیرآلات بهداشتی می نمایند. هر یک از کارخانه ها قابلیت ها و مزیت های منحصر به فردی را برای تولید شیرآلات در نظر خواهند گرفت.

شیرآلات بهداشتی 

محصولات متفاوت شیرآلات قهرمان

برای خرید شیرآلات بهداشتی قهرمان باید محصولات متفاوت این برند را بشناسید. شیرآلات بهداشتی برند قهرمان در انواع بیمارستانی، الکترونیکی، اهرمی، شلنگی، چشمی و ... تولید می شوند. فلاش تانک های دکمه ای به عنوان مهمترین محصولات برند قهرمان هستند که کیفیت عالی دارند. روز به روز در بازار طرح ‌ها و مدل‌ های جدیدی از انواع شیرآلات برندقهرمان را مشاهده می ‌کنیم. استانداردهای لازم و کیفیتبی نظیری برای تولید انواع شیرآلات به کار گرفته شده استتا مدت زمان زیادی آنها را استفاده نمایید. به طور کلی باید به خوبی بدانید که هر یک از محصولات شیرآلات بهداشتی لوکس قهرمان دارای استانداردهای خاصی هستند و قیمت شانبا یکدیگر فرق می کند. هزینه ‌ای که باید برای خریداری انواع قطعات شیرآلات لوکس و معمولی قهرمان پرداخت کنیدبه صورت روزانه تعیین خواهد شد.

دسته بندی شیرآلات قهرمان

دسته بندی های زیادی از شیرآلات قهرمان در بازار وجود دارند که هر یک از آنها در مکان ‌های خاصی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. شیرآلات آشپزخانه و شیرآلات سرویسبهداشتی به عنوان مهم ‌ترین شیرآلات برند قهرمان شناخته می‌شوند. انواع شلنگ های سرویس بهداشتی و دوش حمام توسط این برند تولید می گردند. شیرآلات چشمی، شیرآلات توکار و انواع زیر آب توسط این برند وارد بازار خواهند شد. شیرپیسوار، شیر ماشین لباسشویی، فلاش تانک، شیر حیاط،علم دوش حمام، شیر های بیمارستانی و شیر ساید بایساید به عنوان دیگر محصولات برند قهرمان شناخته می شوند. 

پوشش شیرآلات قهرمان

پوششی که برای انواع شیرآلات بهداشتی قهرمان به کار گرفته می شود با استفاده از دو روش مهم اجرا می گردد. روش آبکاری و همچنین روش رنگ الکترواستاتیک به عنوان مهمترین روش ها شناخته می‌ شوند. در روش الکترواستاتیک به طور معمول از دو رنگ مشکی و سفید استفاده می کنند. رنگ مشکی و سفیدبا آبکاری طلایی ترکیب می شوند و مورد استفاده قرار میگیرند. آبکاری نیز به صورت کروم و طلایی انجام خواهد شد. مدل های طلایی به طور معمول ضد لک می باشند و مات هستند.

بهترین مدل های شیرآلات قهرمان

مدل های معروف شیرآلات قهرمان در بازار طرفداران بیشتری دارند. شما برای خرید هر یک از انواع شیرآلات بهداشتی برند قهرمان باید مدل های معروف این برند را بشناسید. برخی از مدل های معروف و شناخته شده شیرآلات برنده قهرمان عبارت هستند از :

شیرآلات بهداشتی قهرمان

1. علم یونیکا پارسه قهرمان

علم یونیکا پارسه قهرمان به عنوان یکی از بهترین مدل هایشیرآلات بهداشتی قهرمان شناخته می ‌شود. سردوش های مورد استفاده که در این علم ها نصب می شوند کیفیت بینظیری دارند. یکی از مهمترین مزیت های سردوش ها ایناست که پاشش آب درون آنها به صورت سوزنی و با حجم زیادانجام می گردد. جنس بدنه علم های یونیکا از آلیاژ کروم است. روکش به کار گرفته شده در این علم، کروم می باشد. پهنای سردوش های یونیکا ۲۵ سانتی متر اندازه گیری میگردد. 

2. علم یونیکا فلت قهرمان

علم یونیکا فلت قهرمان به عنوان یکی دیگر از مدل هایمعروف شیرآلات بهداشتی قهرمان است. جنس بدنه این علم از آلیاژ برنج می باشد. پاشش آب در این علم به صورت سوزنیاست. پهنای علم یونیکا فلت ۲۰ سانتیمتر می باشد. شلنگ آلمانی که طول آن یک و نیم متر است را روی این علم نصب کرده‌ اند. این علم به صورت اورجینال دارای شیر دوش حمام نمی باشد. در واقع شما باید آن را به صورت جداگانه خریداری کنید و روی علم نصب نمایید.

3. مدل آنتیک 

مدل آنتیک به عنوان یکی دیگر از مدل های معروف شیرآلات قهرمان شناخته می‌ شود. شیرآلات آنتیک کیفیت و زیبایی بی نظیری دارند. اگر شما به سبک کلاسیک علاقه زیادی دارید می ‌توانید شیرآلات آنتیک را انتخاب کنید.شیر ظرفشویی و روشویی آنتیک دارای دو شلنگ پیسوارحصیری هستند که کیفیت بسیار عالی دارند. ارتفاع اینمدل برای شستشو مناسب می باشد. توالت در این مدل به گونه ای طراحی می گردد که بدون شلنگ است و شلنگ را باید به صورت جداگانه برای آن خریداری کنید.

4. مدل آبشار 

مدل آبشار یکی دیگر از مدل های معروف شیرآلات بهداشتیقهرمان است. کارتریج ساخت این مدل مربوط به کشور اسپانیا می باشد. جنس بدنه این مدل از آلیاژ برنج است.آبکاری کروم با درجه بسیار بالا در این محصول به کار گرفته می شود. این محصول به صورت اورجینال دارای شلنگ نیست و علم دوش ندارد.

5. شیرآلات دومنظوره

شیرآلات دومنظوره به عنوان یکی دیگر از معروف ترین شیرآلات قهرمان شناخته می شوند. این نمونه از شیرآلاتمتفاوت ترین شیرآلات برند قهرمان معرفی می گردند. دو خروجی جداگانه برای آب در این شیرآلات به کار گرفته اند.همچنین به وسیله دو اهرم مجزا خروجی آب تنظیم و کنترل میگردد. مهمترین خصوصیاتی که از این محصول دریافت می‌شود امکان نصب بر روی دستگاه تصفیه آب است. اینویژگی برای افرادی که مایل هستند شیر تصفیه دارایواحد مناسبی باشد گزینه بی ‌نظیری به شمار می ‌رود.  

شیرآلات بهداشتی بهترین برند

6. شیرآلات قهرمان مدل تتراس 

شیرآلات بهداشتی قهرمان مدل تتراس به عنوان یکی دیگر از مدل های معروف شیرآلات شناخته می ‌شود. شیرآلات تتراس در دو نوع علمدار و شلنگ دار هستند. هر یک از مدل ها پیسوارحصیری دارند. مدل های شلنگدار دارایی شلنگ متحرک میباشند و طول شلنگ یک و نیم متر است. مدل های علمدار دارایریختگی بسیار باکیفیت هستند. ارتفاع مناسب و همچنین استفاده از آلیاژ با کیفیت در این مدل موجب شده که آن را به عنوان یکی از پر فروش ترین شیرهای قهرمان بشناسند.