خرید توالت فرنگی بیده دار مروارید مدل کاتیا 71 درجه یک

توالت فرنگی بیده دار مروارید مدل کاتیا 71 درجه یک، یکی از بهترین توالت فرنگی های بهداشتی به شمار می رود که کیفیت عالی دارد. توالت فرنگی به عنوان یکی از مهم‌ترین اجزای سرویس بهداشتی به شمار می ‌رود. برخی از افراد جهت خرید توالت فرنگی، به کیفیت این محصول توجه نمیکنند. این مسئله که کیفیت توالت فرنگی بسیار عالی باشد،مهم است. در واقع اگر کیفیت این محصول مناسب نباشد بعد از مدتی متوجه تغییر رنگ و شکستگی آن خواهید شد.برای خرید توالت فرنگی باید ویژگی های هر یک از مدل هایتوالت فرنگی را بشناسید. با شناخت ویژگی توالت فرنگیبیده دار مروارید می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

توالت فرنگی بیده دار مروارید

مزیت توالت فرنگی های مروارید

مزیت ‌های برند مروارید به عنوان تولید کننده محصولات بهداشتی بسیار زیاد است. توالت فرنگی مروارید بیده دار مدل کاتیا، کیفیت بسیار عالی دارد. شرکت مروارید از سال ۱۳۶۸تولید انواع محصولات بهداشتی را آغاز کرده است. شرکت مروارید را به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده محصولات بهداشتی می شناسند. این شرکت محصولات خود را با نام تجاری پلاس، مروارید و یونیک تولید می کند. برندمروارید کیفیت عالی دارد و استانداردهای اروپایی را رعایت می نماید. این برند در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین برندهای ایرانی محصولاتی مانند توالت فرنگی،روشویی پایه دار، توالت زمینی، روشویی نیم پایه، روشوییکابینتی و ... شناخته می‌ شود. 

توالت فرنگی مروارید بیده دار مدل کاتیا، ویژگی های منحصر به فردی دارد که هر یک از این ویژگی ها مربوط به کیفیتمحصول هستند. اصول بهداشتی برای تولید هر یک از محصولات مروارید رعایت می گردد. تفاوت برند مروارید با دیگر برند ها مربوط به استانداردها و اصول بهداشتی میباشد. تمامی مدل های توالت فرنگی مروارید پیش از نصب تست می‌ شوند. برند مروارید به عنوان یکی از اولویت هایافراد جهت خریداری محصولات بهداشتی شناخته خواهد شد.

شکل و ظاهر توالت فرنگی بیده دار مرواریدمدل کاتیا 71 درجه یک

برای خرید توالت فرنگی بیده دار مروارید مدل کاتیا71 درجه یک باید نوع توالت فرنگی و شکل ظاهری آن را بشناسید. شکل این محصول به صورت مستطیل است. مدلهای توالت فرنگی که به صورت مستطیلی طراحی می شوند به عنوان مدل های پرفروش معرفی می گردند. این توالت فرنگی به عنوان توالت فرنگی زمینی معرفی خواهد شد که یک تکه است.یک تکه بودن توالت فرنگی به این معنی می باشد که کاسه و مخزن به یکدیگر متصل خواهند شد. مدل های توالت فرنگی که به صورت یک تکه می باشند به دلیل نداشتن قابلیت گوشه و کنار به راحتی تمیز خواهند شد. قیمت توالت فرنگی هاییکپارچه نسبت به مدل هایی که دو تکه هستند بیشتر است.رنگ این توالت سفید می باشد و زیبایی منحصر به فردی را به سرویس بهداشتی می بخشد. نوع لعاب به کار گرفته شده برایتولید این محصول درجه یک است.

توالت فرنگی مدل کاتیا مروارید

ابعاد توالت فرنگی بیده دار مروارید کاتیا

برای خرید توالت فرنگی مروارید بیده دار مدل کاتیا بایدابعاد آن را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. کاربران توالت فرنگی را بر اساس فضای سرویس بهداشتی خود خریداریخواهند کرد. مدل هایی از توالت فرنگی هستند که فضای کمتریرا به خود اختصاص می‌ دهند. مدل های دیواری توالت فرنگی فضای زیادی اشغال نمی‌ کنند. این مسئله کمک می کند تا سرویس بهداشتی بزرگتر از آنچه که هست به نظر برسد. اگر سرویس بهداشتی تا حدودی بزرگ باشد مدل های توالت فرنگییک تکه به عنوان بهترین مدل شناخته می ‌شوند. ابعاد توالت فرنگی بیده دار مروارید مورد نظر ۷۱ در ۳۷ سانتیمتر است. وزن توالت فرنگی ۴۷ کیلوگرم می باشد و شما به راحتی میتوانید آن را جابجا نمایید.

آکس توالت فرنگی بیده دار مروارید مدل کاتیا71 درجه یک

یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید توالت فرنگی بیده دار مروارید مدل کاتیا 71 درجه یک اهمیت دارد بررسیآکس تخلیه و خروجی سیفون می باشد. فاصله مرکزی خروجیسیفون تا قسمت پشت توالت فرنگی ۲۵ سانتی متر می باشد.توجه به آکس یکی از مهمترین نکات نصب توالت فرنگی است.در مورد خروجی توالت فرنگی باید بگوییم که خروجی آن به بخش اصلی وصل می شود و اندازه آن حدود ۶ سانتیمتر میباشد. فاصله مرکز لوله سیفون با لبه پشت توالت فرنگی را به عنوان آکس می شناسند. فاصله مکمل در انواع سرویس هایبهداشتی وجود دارد که آن را به عنوان فاصله آکس معرفی می‌کنند. فاصله حداقل ۲۵ سانتی متری در هر یک از آکس ها باید رعایت شود. 

سیستم تخلیه توالت فرنگی بیده دار مرواریدکاتیا

توجه به نوع سیستم تخلیه یکی دیگر از مواردی است که زمان خرید توالت فرنگی مروارید بیده دار مدل کاتیا اهمیتدارد. سیستم تخلیه ای که در این توالت فرنگی به کار گرفته شده است از نوع سوپرجت می باشد. در این سیستم از کاسه های بالایی و ۳ عدد شوتینگ استفاده کرده‌ اند. با استفاده از این سیستم عملیات تخلیه آب با سرعت بسیار مناسبیانجام می گردد. عملیات تخلیه آب به دلیل سیستم تخلیهمناسب، صدای کمی دارد. چهار و نیم لیتر آب باید در مدت ۳ ثانیه مصرف گردد تا عملیات تخلیه به طور کامل انجام شود.

توالت فرنگی مروارید

نازل تخلیه توالت فرنگی بیده دار مرواریدکاتیا یک چگونه است ؟

یکی از مهمترین فاکتورهایی که زمان خرید توالت فرنگی مروارید بیده دار مدل کاتیا اهمیت دارد، بررسی نازل تخلیهآن است. بیشتر توالت فرنگی هایی که امروزه در بازار به فروش می رسند دارای دکمه نازل هستند. مدل های قدیمی توالت فرنگی،اهرم های دستی دارند. نازل های تخلیه که در این توالت فرنگینصب می شوند از نوع دکمه‌ ای می باشند. شما با زدن دکمه میتوانید آب درون کاسه بالای توالت فرنگی را خارج نمایید. در مدل های جدید توالت فرنگی امکانات زیادی را قرار داده اند تاافراد به راحتی از آنها استفاده کنند. خودشور به عنوان یکی از مهمترین ویژگی‌ های توالت فرنگی های جدید است. توالت فرنگی مورد نظر دارای خودشور مکانیکی است. در این نمونه خودشور، فرد با باز نمودن اهرم می‌ تواند فشار آب را با در توالتفرنگی تنظیم کند. امکان شستشو بدن، بدون نیاز به دست در این توالت فرنگی میسر می گردد.