خرید توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا دیجیکالا

برای خرید توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا دیجی کالا باید ویژگی های این محصول را به طور کامل مورد بررسیقرار دهید. توالت فرنگی مدل پارمیدا به عنوان بهترینمحصولات بهداشتی مروارید شناخته می شود. شکل این توالتفرنگی به صورت بیضی است. این توالت فرنگی را در دستهبندی توالت فرنگی های زمینی قرار داده ‌اند که یک تکه می باشد. سنگ توالت فرنگی سفید است و نوع لعاب به کار گرفته شده برای تولید توالت فرنگی، درجه یک می باشد.

توالت فرنگی پارمیدا دیجی کالا

مزیت های توالت فرنگی برند مروارید مدل پارمیدا دیجی کالا

مزیت های توالت فرنگی مدل پارمیدا مروارید موجب شده که بسیاری از افراد این توالت فرنگی را خریداری کنند. یک تکه بودن توالت فرنگی به عنوان مهمترین مزیت آن شناخته می شود.زیبایی طراحی توالت فرنگی برای سرویس بهداشتی به عنوان یک دیگر از مزیت های این محصول معرفی می گردد. لعاب درجه یک و مناسبی را برای تولید توالت فرنگی به کار گرفته اند.سیستم تخلیه این توالت فرنگی از نوع توربوجت است.

این مسئله کمک می ‌کند تا در کمترین بازه زمانی تخلیه توالت فرنگی مدل پارمیدا مروارید انجام شود. درب آرام بند را رویتوالت فرنگی مروارید به کار گرفته اند. مصرف کم آب در این توالت فرنگی یکی دیگر از مزیت های محصول مورد نظرشناخته می‌ شود. نازل تخلیه توالت فرنگی به صورت دکمه‌ ایاست. در برابر لکه آب این توالت فرنگی مقاومت زیادی دارد. فلاشینگ دو زمانه به عنوان یکی دیگر از مزیت های توالت فرنگی به شمار می رود. 

بررسی ظاهر توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدادیجی کالا

برای خرید توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا دیجی کالاباید ظاهر آن را به طور کامل بررسی کنید. توالت فرنگی مورد نظر در سایز ۷۲ تولید می شود و بسیار خوش ساخت است.در واقع این توالت فرنگی به عنوان یکی از زیباترین و پرطرفدارترین محصولات مروارید معرفی می شود. اینمحصول دارای یک مخزن بلندی است که به شکل منحنی میباشد. توالت فرنگی مورد نظر طراحی ساده و در عین‌ حالمنحصر به فرد دارد. طراحی مخزن این توالت فرنگی تا رویزمین انجام می گردد.

برای تولید منحنی های روی مخزن، استانداردهای لازم رعایتمی گردد. توالت فرنگی پارمیدا برند مروارید در مدل های بدون بیده و بیده دار تولید می شود. تخلیه فوق العاده حرفه ای اینتوالت فرنگی بسیار مناسب است. سیستم تخلیه حرفه ایتوالت فرنگی برای اولین بار در شرکت مروارید وارد بازار شد.در این سیستم تخلیه دو کانال آب را قرار داده اند که شستشوی توالت فرنگی به بهترین نحو ممکن انجام گردد.

خرید توالت فرنگی پارمیدا

ابعاد توالت فرنگی برند مروارید مدل پارمیدادیجی کالا

ابعاد توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا دیجی کالایکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن دقت داشته باشید. این توالت فرنگی 71 سانتی متر است و عرض آن 40سانتی متر باشد. ارتفاع توالت فرنگی ۷۰ سانتی متر و وزن آن ۳۷ کیلوگرم است. یکی از مهمترین فاکتورهایی که زمان خرید انواع توالت فرنگی باید به آن دقت داشته باشید بررسیابعاد توالت فرنگی است. این مسئله که بدانید بر اساس فضایسرویس بهداشتی باید کدام یک از توالت فرنگی ها را نصب کنید بسیار مهم است. این مدل توالت فرنگی فضای کمتری را در سرویس بهداشتی اشغال می کند. اگر سرویس بهداشتیشما تا حدودی بزرگ است شما می توانید مدل های زمینیتوالت فرنگی یک تکه را خریداری کنید.

بررسی نوع سیستم تخلیه و نازل تخلیه توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا دیجی کالا

برای خرید توالت فرنگی مدل پارمیدا مروارید باید نوع سیستم تخلیه و نازل تخلیه آن را بررسی کنید. اندازه آکستوالت فرنگی ۳۰ سانتی متر است. فاصله مرکز خروجیسیفون توالت فرنگی تا قسمت پشت توالت فرنگی ۳۰ سانتیمتر می باشد. در مورد خروجی سیفون توالت فرنگی بایدبگوییم که خروجی آن در کف نصب می شود و اندازه اش شش سانتی متر است. سیستم تخلیه توالت فرنگی از نوع دکمه ایاست. سیستم تخلیه سه شوتینگ را روی این محصول به کار برده ‌اند. کاسه های بالایی که روی توالت فرنگی نصب می شوند عملیات تخلیه را با سرعت زیادی انجام می دهند و صدای کمی دارند. 

مکانیزم فلاش توالت فرنگی برند مروارید مدل پارمیدا دیجی کالا 

جهت خرید توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا دیجیکالا باید مکانیزم فلاش آن را بررسی کنید. مخزن آب توالت فرنگی با استفاده از سیستم دو زمانه طراحی شده است. در سیستم دو زمانه، مخزن تخلیه را با استفاده از حجم بزرگ و کوچک آب راه اندازی می کنند. برای مواردی که شما نیاز به آب زیادی برای تمیز کردن ندارید می توانید از حجم کوچک استفاده نمایید. با استفاده از این سیستم، مصرف آب حدود ۶۰ درصد کمتر می‌ شود. یکی از مهمترین فاکتورهایی که زمان خریداری توالت فرنگی اهمیت دارد بررسی نازل است. امروزه بسیاری از توالت فرنگی هایی که در بازار وجود دارند با نازل های دکمه ‌ای طراحی شده اند. نازل مدل‌ های قدیمی به صورت طنابی است که این مدل ها دیگر تولید نمی شوند. 

قیمت توالت فرنگی پارمیدا

قیمت توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا دیجیکالا

برای خرید توالت فرنگی مدل پارمیدا مروارید باید قیمت آن را مورد بررسی قرار دهید. هزینه خریداری این توالت فرنگینسبت به بسیاری از دیگر توالت فرنگی ها مناسب تر است. اگر شما به دنبال ارزان ترین توالت فرنگی مروارید هستید این توالت فرنگی را پیشنهاد می دهیم. برای خرید عمده و ارزان توالت فرنگی مروارید تنها باید به مراکزی که فروش عمده توالت فرنگی را برعهده دارند مراجعه کنید. امروزه بسیاری از فروشندگان با قیمت بالایی، توالت فرنگی مورد نظر را به مشتریان خود ارائه می دهند.

خرید اینترنتی توالت فرنگی برند مروارید مدل پارمیدا دیجی کالا

جهت خرید اینترنتی توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدادیجی کالا تنها باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.امروزه فروشگاه های اینترنتی زیادی هستند که فروش انواع توالت فرنگی را برعهده دارند. برخی از این فروشگاه‌ ها جنس مناسبی از توالت فرنگی را به مشتریان تحویل نمی دهند. دیجی کالا یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی به شمار می‌ رود که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به مشتریان خود تحویل می دهد. جهت خرید اینترنتی توالت فرنگی باید مشخصات محصول مورد نظر را در وبسایت فروش بررسی کنید و سپس توالت فرنگی را سفارش دهید.