سینک گرانیتی سفید یا مشکی نی نی سایت؟ محاسن و معایب هر یک

سینک‌های گرانیتی علاوه بر دوام، یک مزیت قابل توجه دارند: گزینه‌های رنگی مختلف.
اگر بپرسید سینک گرانیتی سفید یا مشکی نی نی سایت؟ حتما سایر بانوان در جواب خواهند گفت: رنگ سینک گرانیتی به اندازه فاکتورهایی مانند اندازه، مواد و طراحی آن‌ها مهم است. رنگ سینک نامناسب، می‌تواند تأثیر بسیار بدی بر نتیجه بازسازی یا نصب این محصول در آشپزخانه جدید داشته باشد.
بکار گرفتن هر رنگی، تاثیر بسزایی در دکوراسیون آشپزخانه دارد و اگر با عناصر وسایل آشپزخانه به خوبی سِت شود، به زیبایی محیط آشپزی کمک می‌کند.
برای بسیاری از بانوان، انتخاب رنگ سینک همیشه کاری دغدغه آفرین بوده و این سوال را در سایت نی نی سایت به ویژه با سایرین به اشتراک می‌گذارند که سینک گرانیتی سفید یا مشکی نی نی سایت بخریم تا پاسخ سایر بانوان را دریافت کنند و راهنمایی جامع برای خرید بیابند.
اگر شما هم سوال دارید کهسینک چی بخرم با چه رنگی، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رنگ‌های سینک گرانیتی و مزایا و معایب هر یک با ما همراه شوید.
در این مقاله به معرفی دو رنگ سیاه و سفید برای سینک گرانیتی می‌پردازیم. در ادامه راهنمای خرید ما را بخوانید تا ببینید آیا سینک گرانیتی سفید برای آشپزخانه شما مناسب‌تر است یا مشکی.
 سینک گرانیتی سفید یا مشکی
سینک گرانیتی بهتره یا استیل ؟ سفید یا سیاه
امروز سینک‌های گرانیتی روی بورس هستند و اگر بپرسید سینک گرانیتی چه مارکی خوبه، باید گفت برند داتیس به عرضه این نوع سینک در دو رنگ سیاه و سفید اقدام کرده است. با توجه به اینکه هم‌اکنون سینک‌های استیل کمتر مورد استفاده هستند، خریداران نیز از این نوع سینک استقبال بی‌نظیری داشته‌اند، چون دارای طرح و مدل‌های متنوع، ساده و زیبا و قیمت‌های مقرون به صرفه است.
پس در جواب این سوال کهسینک گرانیتی سفید یا مشکی نی نی سایت؟ ما خرید دو رنگ سیاه و سفید را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
                                            سینک‌های گرانیتی برند داتیس

سینک گرانیتی سفید یا مشکی نی نی سایت ؟رنگ‌های پر فروش کدامند
اگر بپرسیدسینک گرانیتی سفید یا مشکی نی نی سایت، افراد قطعاً نظرات مختلفی خواهند داشت. به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان مختلف، برند داتیس گزینه‌های رنگی متنوعی را در موجودی انبار همیشه آماده دارد. در عین حال، شما هستید که باید در نظر بگیرید که در حال حاضر کدام رنگ‌ها مُد هستند و جزو محبوب‌ترین رنگ‌ها به شمار می‌روند.
سینک گرانیتی که از مواد سنگ کوارتز رنگ شده مصنوعی ساخته شده است، می‌تواند هر رنگی باشد که سازنده انتخاب می‌کند – رایج‌ترین رنگ‎های سینک‌های گرانیتی: سیاه، خاکستری، قهوه‌ای و سفید هستند. البته چندین سال است که رنگ سفید، مشکی و طوسی بسیار پُرمتقاضی است.مزایا و معایب خرید سینک گرانیتی مشکی
اگر حین صحبت با سایر بانوان در سایت نی نی سایت این سوال ذهن شما را به خود مشغول داشته که سینک گرانیتی سفید یا مشکی نی نی سایت ؟باید گفت سینک‌های گرانیتی مشکی، ذاتاً مدرن به نظر می‌رسند و تمیز نگه داشتن آنها راحت‌تر از سینک‌های سفید است.
اگر نمی‌دانید سینک چه رنگی بخرید و از دیگران می‌پرسید سینک گرانیتی سفید یا مشکی نی نی سایت؟حتما خواهید شنید که سینک گرانیت مشکی، محصول پُرفروشی است.
درباره این نوع سینک باید گفت، رنگ مشکی در آشپزخانه برای سِت کردن با وسایل آشپزخانه با رنگ روشن مناسب است. یک سینک گرانیتی مشکی، در آشپزخانه می‌تواند به جذابیت و محیط کاری آشپز، بیفزاید.
سایر بانوان در پاسخ سوال شما کهسینک گرانیتی سفید یا مشکی نی نی سایت؟خواهند گفت: خرید سینک رنگ مشکی. چون این رنگ در ترکیب با کفپوش، کابینت‌ها و دیوارهای به رنگ سفید، می‌تواند تضاد بصری دلپذیری را در آشپزخانه ایجاد کند.
سینک مشکی علاوه بر اینکه در برابر آلودگی و حرارت مقاوم است، آشپزخانه‌تان را زیبا می‌کند و می‌تواند ویژگی‌های سنگ بکار رفته در ساخت‌اش را نیز برجسته کند و سینک کوارتز را زیباتر جلوه دهد.
 
محاسن سینک گرانیت مشکی

از محاسن آن می‌توان به:
طراحی شده برای نصب یکپارچه در سطوح لمینت و جامد
طراحی شده برای نصب هموار روی میزهای گرانیتی و کوارتز
دارای ضمانت نامه،گارانتی و خدمات پس از فروش
مقاوم در برابر حرارت تا 535 درجه فارنهایت و می‌تواند تغییرات دمایی سریع از آب سرد و گرم را تحمل کند.
مواد غذایی مانند زردچوبه و رب گوجه فرنگی، تاثیر رنگ کمتری بر روی آن دارند
 دارای وزن و قیمت مناسب
در اثر تابش مستقیم نور خورشید تغییر رنگ نمی‌دهد
بسیار مقاوم در برابر لک، خراش، سایش و ضربه
و سهولت شستشو اشاره کرد.
از معایب آن نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
1.در شهرهایی مانند دماوند که آب خراب و آهکی دارند، اگر سینک مداوم تمیز و خشک نشود، با استفاده درازمدت رسوبات آهکی آب بر روی سینک اثر می‌گذارد.
2.آثار لک و کثیفی‌ها از رنگ سفید بیشتر بر روی آن نمایان می‌شود.


سینک گرانیتی مشکی
مزایا و معایب خرید سینک گرانیتی  سفید
اگر برای شما هم سوال است کهسینک چی بخرم و چه رنگی، ما در برند داتیس خرید رنگ سفید را به شما توصیه می‌کنیم. سینک گرانیتی سفید، یکی دیگر از کالاهای پُرفروش برند داتیس است. زیرا سینک‌های سفید متنوع‌اند و تقریباً با هر سبک طراحی آشپزخانه‌ای، مطابقت پیدا می‌کنند.
اگر بپرسیدسینک گرانیتی سفید یا مشکی نی نی سایت؟  بانوان به شما پاسخ خواهند داد که رنگ سفید با هر نوع دکوراسیون آشپزخانه‌ای سِت می‌شود. به عنوان مثال، رنگ سفید می‌تواند با کابینت‌ها، دیوارها یا کفپو‌‌ش‌هایی که کمی تیره‌تر باشند، به خوبی هماهنگ شود.
اگر سینک را نه به عنوان یک جزء طراحی بصری، بلکه صرفاً یک جزء کاربردی در نظر بگیرید، رنگ سفید برای هر آشپزخانه‌ای ایده آل است.

سینک چی بخرم
از محاسن این نوع سینک به:
مقاوم در برابر حرارت
بادوام، غیر متخلخل هستند که از گسترش میکروب‌ها و باکتری‌ها به ظروف جلوگیری می‌کنند و بقایای غذا به سطح سینک نمی‌چسبد یا ایجاد لکه نمی‌کند.
مقاوم در برابر لک، خراش، سایش و ضربه
جذب کننده ارتعاش و نویز
در اثر تابش مستقیم نور خورشید تغییر رنگ نمی‌دهد
تمیز کردن آسان با یک پارچه و آب صابون، وایتکس، مایع ظرفشویی یا سرکه سفید
دارای فضای ذخیره‌سازی زیاد برای قرار دادن تمام ظروف جهت شستن
مقاوم در برابر شوک حرارتی گرما و سرما
دارای وزن و قیمت مناسب
دارای ضمانت نامه،گارانتی و خدمات پس از فروش

سینک گرانیتی چه مارکی خوبه
اگر بپرسید سینک گرانیتی سفید یا مشکی نی نی سایت؟ بانوان معایبی را برای رنگ سفید مطرح خواهند کرد. از معایب آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
1.  کدر یا لک شدن در صورت تمیز نکردن و عدم رعایت نظافت
2.نیاز به مراقبت و نظافت بیشتر نسبت به رنگ‌های تیره‌تر

                                                سینک گرانیتی سفید
سینک‌های گرانیتی برند داتیس، بسیار زیبا هستند و با استفاده معمولی و مراقبت مناسب، می‌توانند چندین دهه دوام بیاورند.